Komedi Dans Üçlüsü ! | Hakeme Tepki Topiği | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komedi Dans Üçlüsü ! | Hakeme Tepki Topiği

18ec9Komedidansuclusu.png

Portalda maçın devre arası paylaştığımız haberin forumda da konusunu açalım.

Komedi Dans Üçlüsü !

Tepki serbest, lakin küfür yada hakaret etmeyin.

Ben canımız sağolsun, bu takım bu yıl şampiyon olacak diyorum.

Cevap: Komedi Dans Üçlüsü ! | Hakeme Tepki Topiği

Hakem denen "ortam çocuğunu"da adam diye tanıtıyolar ya bu ülkede daha ne denebilir

Yönetici arkadaşların işini kolaylaştırayım.

Bu mesaj bir yönetici tarafından editlenmiştir. Sebep: tarlalar yeşillenmiş.

Bunların yaptıkları resmen adiliktir. 4 hakem de bizi oynatmamaya provoke etmeye programlanmışlar. Yan hakemlerle orta hakem zaten berbat da, uzun zaman sonra ilk defa bir 4. hakeme sinirlendim. Hakan Balta'yı zenci herif ittiriyor faul çalındıktan sonra, sahaya girebiliyor ve kavga çıkmasını engelliyor ama hocaya gidip de "hoca sarı kart ver şu zenci'ye" diyemiyorsa ne yapmaya gelmiş oraya. Çocuklara ver onlar da kaldırır tabelayı.

Bence kulübe mail yollayalım, artık bu işe bir dur desinler. Bağırsınlar çağırsınlar nedir yahu bu.

Bu sene futbol maçlarını pek takip etmiyorum şahsen. Arada denk gelirse bakıyorum. Bu federasyonun birkaç ay önceki aldığı tavır bu ligi anlamsız kılıyor bence. Sonuç belli yani.

2 haftadır yırtınıyorum şu forumda.Herşeye organize olduk.Bu hakemler içinde organize olup resmi siteye hakemler hakkında mailler atalım.Bizim yönetim sert bir bildiri yapsın yoksa her hafta daha da kötüye gidecek diye.Takan olmadı ama.Al işte.Belli böyle şeyler olacağı.

Çok açık açık doğrandık .Galatasaraylı olduğunu iddia eden yorumcular buna değinmezse bir daha Galatasaray için yazmasınlar.Ayrıca Fatih Terim çok sert açıklama yapmalı .Hakeme düdük astırmalıyız.

Başkanımızın çıkıp şu mhk ya bir ayar vermesi gerekir. O yan hakeme de ona boyun eğen orta hakeme de, onlara bayrak ve düdük verenede yazıklar olsun.

Hıncal'dan bomba bi yazı bekliyorum. Fenerbahçe himaye altında, hakemler onları koruyor, Galatasaray'ın maçlarında skandal kararlar veriyorlar demişti bikaç gün önce. Bu olaylardan sonra artık ne der bilemiyorum.

Üst Alt