Komşum Balkonuma Sandalye Fırlattı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komşum Balkonuma Sandalye Fırlattı

İyi Akşamlar Arkadaşlar,
geçen hafta benim ve benim ailemin çok talihsiz bir olay başına geldi.
Ailelemiz toplanmıştı kuzenler vsr. gelmişti ve oturuyorduk. Öğle saatlerinde yan apartmanda ki komşudan bağırtılar geliyordu, ama fazla takmamıştık çünkü komşumuz biraz kırık. Neyse akşam saatlerinde çocuklar balkonda oyun oynuyordu ve ister istemez bazen sesleri yükseliyordu. Sonra bir anda yan apartmanda Komşu 'Yeter artık ..ları' diye bağırdı ve arkasından birşey fırlattı. Tabi o an hemen bizde balkona fırladık sonuçta çoluk çocuk var, bir baktık şerefsiz komşumuz çocuklara sandalye fırlatmış. Neyse ki çocuklara birşey olmamış. O an bende sinirden elimdeki cam şişeyi ve balkonda ki çiçek vazosunu fırlattım. Bizim aileden 4 Erkek hemen aşağa inip adamın evini bastık ve güzelce bir dövdük. Adamı güzelce benzettik ve bundan sonrada kolay kolay sesi çıkacağını zannetmiyorum açıkçası :)

Çocuklar ses yapmış olabilir, zaten 3 5 ayda bir hepsi bir arada, kardeşim bir günde idare et yani. Ama Çocuklara bir şey olsaydı o adamı yaşatmazdım.
Neyse sonunda Polise falan ifade verdi bizimkiler de şikayetçi oldular.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi Akşamlar Arkadaşlar,
geçen hafta benim ve benim ailemin çok talihsiz bir olay başına geldi.
Ailelemiz toplanmıştı kuzenler vsr. gelmişti ve oturuyorduk. Öğle saatlerinde yan apartmanda ki komşudan bağırtılar geliyordu, ama fazla takmamıştık çünkü komşumuz biraz kırık. Neyse akşam saatlerinde çocuklar balkonda oyun oynuyordu ve ister istemez bazen sesleri yükseliyordu. Sonra bir anda yan apartmanda Komşu 'Yeter artık Oçları' diye bağırdı ve arkasından birşey fırlattı. Tabi o an hemen bizde balkona fırladık sonuçta çoluk çocuk var, bir baktık şerefsiz komşumuz çocuklara sandalye fırlatmış. Neyse ki çocuklara birşey olmamış. O an bende sinirden elimdeki cam şişeyi ve balkonda ki çiçek vazosunu fırlattım. Bizim aileden 4 Erkek hemen aşağa inip adamın evini bastık ve güzelce bir dövdük. Adamı güzelce benzettik ve bundan sonrada kolay kolay sesi çıkacağını zannetmiyorum açıkçası :)

Çocuklar ses yapmış olabilir, zaten 3 5 ayda bir hepsi bir arada, kardeşim bir günde idare et yani. Ama Çocuklara bir şey olsaydı o adamı yaşatmazdım.
Neyse sonunda Polise falan ifade verdi bizimkiler ve şikayetçi oldular.
Büyük geçmiş olsun, işin şimdi burda gır gırı bir tarafa ama çocuklar konusunda hassasım.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Geçmiş olsun Muzocum kral adamsın. Komşunu benzetmen hoş bir davranış olmuş doğrusu. Sen yumruk mu tercih ettin yoksa kafa mı ?

Komşusuna sandalyeyle saldırandan insan olamaz olsa olsa kulluk olabilir geçmiş olsun renkdas insanlık düşmanı hainler ders olmustur umarim

BTBoZDAIcAA42xf.jpg

Muzaffer Sütçüoğlu. :)

Öncelik ile hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, böyle olaylar gerçekten hoş değil ve belkide başıma gelen şimdiye kadar en kötü şeydi..

Geçmiş olsun Muzocum kral adamsın. Komşunu benzetmen hoş bir davranış olmuş doğrusu. Sen yumruk mu tercih ettin yoksa kafa mı ?
Eyvallah sende reis :) Aslında gerçekten adamı dövmeyecektim ama çocuklar öyle bir şok yaşayınca resmen çıldırdım. Adamı güzelce bir yumrukladım ve sandalye ile dövdüm

Büyük geçmiş olsun, işin şimdi burda gır gırı bir tarafa ama çocuklar konusunda hassasım.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Sağol kardeşim valla çocukların üstüne atması beni benden aldı, insafsızlar vallah.

Geçmiş olsun Muzaffer bey
Sandalyeyi ters çevirip oturtsaydınız adamı

Vallah iyi olurdu aslında

Dikkat edin böyle tiplerin sağı solu belli olmaz her türlü kancıklık ve puştluk beklenir.

Tek korkum zaten tekrar bir şey yapması..

Son düzenleme:
Ben artık Muzo'nun etrafındakilere acımaya başladım.

Asıl badireler atlatan dayak yiyen hastanelik olan hep onlar.

Öncelik ile hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, böyle olaylar gerçekten hoş değil ve belkide başıma gelen şimdiye kadar en kötü şeydi..

Eyvallah sende reis :) Aslında gerçekten adamı dövmeyecektim ama çocuklar öyle bir şok yaşayınca resmen çıldırdım. Adamı güzelce bir yumrukladım ve sandalye ile dövdüm

Sağol kardeşim valla çocukların üstüne atması beni benden aldı, insafsızlar vallah.

Evlilik ne zaman ?

Üst Alt