Komşum ile Kapının Önünde Dövüştük | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komşum ile Kapının Önünde Dövüştük

İyi Akşamlar Arkadaşlar,
Gece vakti bombayı patlatıyorum.
Öncelik ile bu okumayan eski konuyu okusun ki, olayı anlasın diye: Komşum Balkonuma Sandalye Fırlattı

Sonrasında bu adam benim lastiğimi patlatıp arabamın camını kırmıştı. Ne yazık ki bunu kanıtlıyamadım..

Dünde Doğum Günüm için hazırlıklar yaptıktan sonra eve doğru yola çıktık. Neyse eve gelirken arkadaş bıraktı, benim araba bakımda diye. Gelirken bizi görünce gavat gibi gülmeye başladı, yanımdaki arkadaşım da benim sinirlendiğimi görüp sakinleştirmeye çalıştı. Neyse ben dayanamayıp adama direk atlayıp yumruğu geçirdim, sonra yere yığıdım güzelce ve sinirimi güzelce çıkardım. Sonra arkadaşlar ve komşular araya girince ortalık yatışmaya başladı ve bende yerde olan vazoyu adamın üstüne attım. Şerefsiz herif gelmiş yaptığı şeye bak, sanki adama şimdiye kadar ne yaptık ( Bizim balkona sandalye atmasından sonra, adamı dövmemiz hariç)

Arkadaşlar bu durumda ne yapmalıyım sizce? Adamı şikayet ettim bir şey çıkmadı. Hatta ikinci şikayetim oldu bu

geçmiş olsun muzaffer bey
böyle şeyler hep sizin başınıza geliyor
kendınıze dikkat edın lutfen.
sevgiler...

geçmiş olsun muzaffer bey
böyle şeyler hep sizin başınıza geliyor
kendınıze dikkat edın lutfen.
sevgiler...

İyi Akşamlar Osman Bey, ne yazık ki böyle deliler hep bizi buluyor :( Sizde kendinize dikkat edin, sevgiler saygılar

Merhaba muzo dostum.

Selam reis, napıyorsun nasılsın?

Yerde vazonun ne işi var :eek:ley:

Ben almıştım, arkadaşda eşyaları getiriyordu, oradan aldım :D

Son düzenleme:
Hem adamı dövmüşsün hem ne yapabilirim diyosun renktaş :D ben sana kartımı vereyim yakinda avukata ihtiyacın olur muhakkak :D

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muzaffer kardeşim geçmiş olsun. Şimdi bazıları şiddet uyguladığın için sana sallayacaklar, oysa işin önünü arkasını bilseler her gün sopa atılması gereken birini dövdüğünü belki anlarlar.

Bunun dışında bence artık bu tür konularına başka bir heyecan katma vakti geldi. Bence yanında herzaman bir adet aksiyon kamerası bulundurmalısın.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üstad camsil taşı böyle durumlar için vazoyla falan olmaz.
Gece Gece hiç gülesim yoktu, ama gerçekten iyi güldürdün başkan :D

Muzaffer kardeşim geçmiş olsun. Şimdi bazıları şiddet uyguladığın için sana sallayacaklar, oysa işin önünü arkasını bilseler her gün sopa atılması gereken birini dövdüğünü belki anlarlar.

Bunun dışında bence artık bu tür konularına başka bir heyecan katma vakti geldi. Bence yanında herzaman bir adet aksiyon kamerası bulundurmalısın.
Bu Ateş üfleyerek sönmez
Çok teşekkür ederim reis, herkes kendine göre yorum yapar ve hepimizin düşünceleri aynı değildir. Ben bu durumda bana göre doğru olanı yaptım sırf.. Tabi her yaptığım doğru değildir. Motorcular gibi başlarım yakında, artık haberlere falan çıkarım :D

Geçmiş olsun.Bence evin-işyerinin-arabanın çevresine gizli kamera yerleştir.Apartmanın çevresine büyük saksılar dizip içine de gizliden sopa-kesici aletler-biber spreyi gibi pusuya düştüğünde kullanabileceğin yararlı aletleri koy..

Muzo kardeşim öncelikle geçmiş olsun, nerelerdeydin endişelenmeye başlamıştım ben de son zamanlarda bir olayın yoktu.İyi yapmışsın şerefsize sen de bir şey var mı?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt