Komşunun Köpeğinin Yarattığı Sorun - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komşunun Köpeğinin Yarattığı Sorun

Cok sekermis kerata. Valla ters tepki olayini bilmiyorum ki, nasil olur. Kendi kopegim olsa yaparim da, simdi baskasinin kopegine karsi sikintili bir durum.

Bu problemin tek cozumu sunlar:
1. Sahibi kopegi egitecek
2. Bahceye sadece gozetim altindayken salacak
3. Bahceye salmayip, evin icinde barindiracak. Genel yuruyuse filan goturecek kopek enerjisini atsin diye.
4. Elinden cikartacak.

Havla sen havla. En kötü aranızda bir bağ oluşur

Köle sahip ilişkisi gibi bi durum şart. Geçen otobüs durağında k9u olan bi adama denk geldim, eşekoğlu eşek otur dedim lan sana dedi köpek kuyruğu kıstırıp oturdu
Vo4pAFdEBb8H9umz.jpg:large

Apartmanda ben bu sorunu yaşıyorum. Sabrımın sınırları zorlanıyor. Kadın iki çocuğu ile yalnız yaşıyor, kendi sesleri bağırışları yetmiyor bir de kaniş besliyorlar. Köpekte sıfır eğitim. Bir yandan köpek havlıyor, diğer yandan kadın havlıyor çocuklarına, diğer yandan çocuklar aralarında havlıyor! Sinirlerimi zor kontrol ediyorum. Ters bir tarafıma denk gelecek fena olacak.

Kendi eğitimini tamamlayamamış insanlar hayvan bakmasın!

Apartmanda ben bu sorunu yaşıyorum. Sabrımın sınırları zorlanıyor. Kadın iki çocuğu ile yalnız yaşıyor, kendi sesleri bağırışları yetmiyor bir de kaniş besliyorlar. Köpekte sıfır eğitim. Bir yandan köpek havlıyor, diğer yandan kadın havlıyor çocuklarına, diğer yandan çocuklar aralarında havlıyor! Sinirlerimi zor kontrol ediyorum. Ters bir tarafıma denk gelecek fena olacak.

Kendi eğitimini tamamlayamamış insanlar hayvan bakmasın!

ic rahatlarsin

1652612445794.png

Üst Alt