Komşunun Köpeğinin Yarattığı Sorun - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komşunun Köpeğinin Yarattığı Sorun

Evet suan tv izliyorum ve kendileri havlamaya basladi. Artik neye havliyorsa. Kesin diger taraftaki komsu bahcesine cikti.

Ben direk bunu sahibine dalayim en iyisi, konusmaya da gerek yok. Duyarsiz, saygisiz insanlar.

Bizim eski mahallede alman kurdu var gel contac yap bakalım renkttaş. Sana dekolte yapar valla

Sahibi tarafından saldırganlıkla büyütülmüş köpekler harici hepsine yanaşırım. Bizim mahallede ağır abi bir köpek var arabaları falan kovalayan. Geçen boş anıma denk geldi araçla giderken bu havlayınca sıçradım. Çektim el frenini indim ne havlayıp duruyorsun lan diye üzerine yürüdüm şimdi kanka olduk.

Kasti olarak saldırganlaştırılmış köpekler ise Emrah gibi ne yapsan çaresiz

Sahibi tarafından saldırganlıkla büyütülmüş köpekler harici hepsine yanaşırım. Bizim mahallede ağır abi bir köpek var arabaları falan kovalayan. Geçen boş anıma denk geldi araçla giderken bu havlayınca sıçradım. Çektim el frenini indim ne havlayıp duruyorsun lan diye üzerine yürüdüm şimdi kanka olduk.

Kasti olarak saldırganlaştırılmış köpekler ise Emrah gibi ne yapsan çaresiz
çok mu gururun incindi :asd:

Sahibi köpekle ilgilenmeyip onda görev bilinci oluşturamadığından iç güdüsel olarak her şeye havlıyor demek ki. Köpek kaç aylık burası da önemli. Bir de bu tarz mix ırkların soyunda genelde av köpekleri de bulunur, enerji-havlama vb. hiç bitmez. Bu köpek saldırsa da bir bok olmaz ama sesi çok rahatsiz edicidir haklısınız. Eğitime verse dahi hiçbir şey değişmez onu söyleyeyim. O köpekle sahibi günün belirli bir kısmı ilgilenmeyip, kendince eğitim vermediği sürece o köpek katiyen bu huyunu değiştirmez. Geçmiş olsun işiniz çok zor

Dün sokakta bi köpek buldum attım arabaya eve götürdüm kaybolmuştur diye. Sonra evde “lan belki sahipli gezinmeye çıktı, niye getiriyorsun muhabbeti döndü” ben de kaybolduğunu veya terk ettiklerini düşündüğümü söyledim. Gezdirme tasması takıp bulduğum yere götürdüm belki sahibi arıyordur diye. Bi gittim herkes köpeği arıyor üzerine bir de sahibini haşladım ne tasması var, ne yanında biri diye. Sahibini bulmayı hiç istemiyordum aslında

Ekli dosyayı görüntüle 158892

bende geçen yaz ingiliz koyunda kedi bulduydum. yerleşim yok. rte nin yazlığı hariç. hatta botla bi gidip güvenliğe soralım da dedim ama sacmalama yasak bölge orası üzerine doğru gece gece botla gelen birilerini görürlerse öttürürler adamı dedilker. evcil bir hayvan aç da kalmıs belli. tura gelenlerin birinden denize düşmüş diye düşündük sonra. aldık tekneye. sonra şu görsel aklıma düştü. ılık ılık bir terlemeyle birlikte o mu değil mi diye arastırmaya basladık.

6150819917aca91424646e46

benziyordu da namussuz. insallah o değildir falan diye hayvanı monitörün önüne koyarak inceledik. ufak tefek değişiklikleri vardı neyseki değilmiş. sonra birine verdik gitti.

doruk un hikayeleri gibi düşünmeyin yüzde yüz reality

Benim oturduğum bina altında eskiden kalma ufak bir yer var. Kömürlük gibi ardiye olarak filan kullanılıyor. Binada oturan bir komşu oraya 2 büyük köpek getirmişti. Daha doğrusu önce dışarıda zincirli şekildeydiler sonra 3 adet yavruları olunca oraya soktu köpeklerin hepsini, sabaha kadar havlıyorlar, özellikle yavru köpekler ağlar gibi bağırışıyorlar. Kömürlüğün kapısı yarım açık ses özellikle geceleri inanılmaz yankı yapıyor. Uyku uyumak tv izlemek eziyet oldu resmen. Ayrıca havaların ısınmasıyla ağır bir koku gelmeye başladı. Sahibine söyledim kaç defa oralı olmuyor, en son zabıtayı aradım onlarda sahipli köpek ise biz karışmıyoruz dediler. Haydi'ye başvurun dediler, oraya da telefon uygulaması üzerinden yazdım. Polis memuru aradı durumu anlattım, onlarda biz bir şey yapamayız diyorlar. Uzun lafın kısası Türkiye'de bu köpeklere kimse gık diyemiyormuş onu öğrendik. Yaz geldi cam ve balkon açıyorum sürekli havlama sesi ayrıca 4 yaşında kızım var geceleri kalkıyor köpek havlıyor diye korkuyor. Ama hiç bir sonuç alamadık. Gündüzleri dışarı çıkarıyor zincirle bağlıyor, geceleri kömürlükte 5 köpeği hapis tutuyor. Köpeklere de bize de eziyet binadan kimse adama gık diyemiyor ters bir tip herkes korkuyor. Köpek düşmanı değilim ama insan başına gelince böyle bir olay gerçekten çok zor bir şey psikoloji kalmıyor insanda.

Üst Alt