Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor"


EA Sports ve FIFA tarafı, FIFA serisi hakkında övgü dolu sözcükler kullanarak "En iyisi biziz" derken, Konami yakası ise bu sene temkinli konuşmayı tercih ediyor.Konami İngiltere'den Pete Stone ile söyleşi yapan MCV, Stone'dan PES 2012 ve ilerisi hakkında önemli bilgiler aldı. Stone, PES serisi ile EA'inki arasında çok büyük bir fark olmadığını düşünürken, Pro Evolution Soccer serisini tekrardan kurmanın çok uzun bir süreç olacağını belirtti.

PES serisinin git gide FIFA'ya yetiştiğini belirten Stone, FIFA'nın üstünlüğünü kabul etmiş gibi konuştu. Stone sözlerine şu açıklamalarla devam etti:

"Oynanış olarak FIFA ve PES arasında çok büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum. Geliştirmemiz gereken yerler olduğu kesin, fakat aradaki fark büyük değil, git gide onlara yetişiyoruz.Satışlarda belki FIFA'yı geçemiyoruz, ama bizim bakış açımızdan yeteri kadar satmayı başarabiliyoruz. Bunu bir 'kazanma' savaşı veya, satışlarda alt etme müsabakası olarak algılamayın. Çünkü durum bundan ibaret değil.

Farkına varılacak derecede gelişmeler kaydettik, ancak PES'i ve satışlarını yeniden olutşrma konusunda bir kaç yılımızı harcayacağız. Bu uzun bir süreç olacak."FIFA 12 hakkında ilk bilgiler geçtiğimiz günlerde gelmişti. PES 2012'nin ilk detaylarının ise E3'te geleceği düşünülüyor.Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor"
 
Cevap: Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor"Fifa'yi oyayabileceğimiz Atari salonu varmi la ayrica jeton fiyatlari ne pc için emülatörü varmı kaç kilobayt fifa 2011 hehehehe.
 
Cevap: Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor"Fifa PES'ten iyi, o tartisma konusu degil de Fifa'nin çok iyi bir oyun olabilmesi, PES'in Playstation 2 zamaninda verdigi zevki verebilmesi için oyuna birçok yeni özellik eklenmeli.
 
Üst Alt