Kondisyoner Sorunsalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hayatımda ilk defa bir takım yeni sezon çalışmalarına başladıktan sonra hala kondisyoner aradığını görüyorüm. Günlerdir Scott Piri gelecek deniyor, peki ne zaman? Lig başladıktan sonra mı geliyormuş?

Bu takımın şuan fizik kondisyon çalışmalarını kim yürütüyor? Nasıl hazırlanıyorlar yeni sezona?

3 aydır kondisyoner işi nasıl halledilmez anlamıyorum. Bu kadar önemli bir konu olmasına rağmen , bu kadar ağırdan alınması beni endişelendiriyor. Umarım yeni sezonda oyuncular yine 60. dakikadan sonra dökülmeye ve sürekli sakat oyuncu vermeyiz.

Fatih Terim rezalet yönetimini devam ettiriyor.
Dingonun ahırı. Bir takım kampa nasıl fitness hocası olmadan girebilir?

Sorun yok 5’e 2 dar alanda pas ve tenis için fitness hocasına gerek yok.

Yine az koşmaya, oyuncuların defansa dönmemesine, çok düşük ikili mücadele kazanmamıza hazır olalım.

Hocamızın , mükemmel antrenörluk bilgisi ile Ayak tenisi oynatıp çift kale maç yaptırmaktan kondisyona vakit mi kalıyor?

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

Hayatımda ilk defa bir takım yeni sezon çalışmalarına başladıktan sonra hala kondisyoner aradığını görüyorüm. Günlerdir Scott Piri gelecek deniyor, peki ne zaman? Lig başladıktan sonra mı geliyormuş?

Bu takımın şuan fizik kondisyon çalışmalarını kim yürütüyor? Nasıl hazırlanıyorlar yeni sezona?

3 aydır kondisyoner işi nasıl halledilmez anlamıyorum. Bu kadar önemli bir konu olmasına rağmen , bu kadar ağırdan alınması beni endişelendiriyor. Umarım yeni sezonda oyuncular yine 60. dakikadan sonra dökülmeye ve sürekli sakat oyuncu vermeyiz.
Bu adam vardı da yetersiz sanki

fe1a1d856cf74c7386b4f54e74b9912c.jpeg

Bartali gelmeden de o adam vardi. Yeterli degil diye iste italyani getirdiler. O Yasin Kücük birden iki üc level atladi diye mi kimseyi getirmiyoruz?

Tarih 09.01.2018

Yeni kondisyonerini de belirleyen Fatih Terim, daha önce çalıştığı Scott Piri’nin ekibinde yer alan Yasin Küçük’ü oyuncularına tanıttı. 1 gece önce düğünü olmasına rağmen antrenmana yetişen Küçük’ü takdir eden İmparator, tüm takımdan Küçük’ü alkışlamalarını istedi. Öte yandan ilk günü sabah ve akşam olmak üzere çift idmanla tamamlayan Sarı-Kırmızılılar, bugün de çift antrenman yapacak.

Simdiden gecmis olsun yeni sezon diyelim.

Tarih 09.01.2018

Yeni kondisyonerini de belirleyen Fatih Terim, daha önce çalıştığı Scott Piri’nin ekibinde yer alan Yasin Küçük’ü oyuncularına tanıttı. 1 gece önce düğünü olmasına rağmen antrenmana yetişen Küçük’ü takdir eden İmparator, tüm takımdan Küçük’ü alkışlamalarını istedi. Öte yandan ilk günü sabah ve akşam olmak üzere çift idmanla tamamlayan Sarı-Kırmızılılar, bugün de çift antrenman yapacak.

Simdiden gecmis olsun yeni sezon diyelim.
:asd: reis 1. Imparator 2

Ayak tenisi daha önemli kondisyon 6. derecede önem arz ediyor bizim için.

pas oyununda koşuşturmaya gerek yok
imparator karşı takımı köpek edip koşturucak
karşı takım yorulacak
akbabanın mükemmel ara pasları sonrası
falkoa ve çadne bonbalayacak

Kamp 12 Ağustos'ta mı başladı?

11 Eylül'de ligler başlayacak sanırım şuan dolu dolu tam 4 hafta var.

Eğer önümüzdeki bir kaç gün içinde gelirse iyi olur. Şuan için karalar bağlamaya gerek yok, Diagne transferi gibi çok çok geç değil gelmesi için.

Aslında daha önce gelip takıma adapte olmasını ben de isterdim.

Üst Alt