Kongre Üyemiz Murat Ulusan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kongre Üyemiz Murat Ulusan

bilmiyorum ki
bi daha da girmem o kanala
belki gsc adminleri burdan reklam olmasın diye yapıyordur tabi günahlarını almamak lazim renkdaşlarımızın
Ne anlatıyorsun ya hangi kanal? Yeni kurulmuş bir kanal bu kongre üyemiz kurmuş akşamdan beri yaymaya çalışıyoruz 400lerden 700lere çıktı destek olun diyoruz...Bu kadar çağrıya kastamonu ayısı gelir pençe atardı...

Ne anlatıyorsun ya hangi kanal? Yeni kurulmuş bir kanal bu kongre üyemiz kurmuş akşamdan beri yaymaya çalışıyoruz 400lerden 700lere çıktı destek olun diyoruz...Bu kadar çağrıya kastamonu ayısı gelir pençe atardı...
kastamonu ayısından daha kötü olduğumu ima ettin bi de abi
sözün bittiği yerdeyiz
kalbim paramparça an itibariyle
zaten reel hayatta her şey üstümüze geldi bu gece

Vurulması için ihale açılan ve sonunda 50 bin lira bedel ortaya çıkaran Kastamonu ayıları benzetmesi çok hoş olmamış açıkçası.

Bu konu makara konusu değil gel asmra ama yarın bayıldım ben allah rahatlık versin
hala makara geyik diyorsun
forumdan atılcam belki
hala abone peşindesin
abi dediklerimiz bizi hiç önemsememiş
illa açık açık mı yazıyım yani?
keramettinle aran iyi senin reis
beni atmasın konuş onla yalvarırım düzelt aramızı

hala makara geyik diyorsun
forumdan atılcam belki
hala abone peşindesin
abi dediklerimiz bizi hiç önemsememiş
illa açık açık mı yazıyım yani?
keramettinle aran iyi senin reis
beni atmasın konuş onla yalvarırım düzelt aramızı
Ya ben kendi kanalıma mı abone ol diyorum?

Tamam konuşurum ama keramettin üstat ile aramızda saçma sapan bir hukuk konuştuktan sonra direkt de uçabilirsin...Ama samimiyetimden emin ol elimden geleni yaparım gerçekten beni kafalamıyorsan...Yeter yat artık...Kanala da abone ol...

yahu milleti desteğe teşvik etmeyi bile bilmiyoruz sonra başkanlardan falan kulübü gelip kurtarmasını kaliteli oyuncular gelmesini falan bekliyoruz. Bizim taban bile beceriksiz.

Oysa ki küçük bir ön bilgilendirme ile murat kimdir neden destek olmalıyız şeklinde konu açılmalıydı ama biz ne yapıyoruz.
Abone olun!

yahu milleti desteğe teşvik etmeyi bile bilmiyoruz sonra başkanlardan falan kulübü gelip kurtarmasını kaliteli oyuncular gelmesini falan bekliyoruz. Bizim taban bile beceriksiz.

Oysa ki küçük bir ön bilgilendirme ile murat kimdir neden destek olmalıyız şeklinde konu açılmalıydı ama biz ne yapıyoruz.
Abone olun!
Kendi kaleminden Murat Ulusan;

"Şu anda 26 yaşındayım. saint-joseph mezunuyum. hukuk fakültesini bitirdim ve şu anda stajyer avukatım. yüksek lisans programında eğitimime devam etmekteyim. futbola ve galatasaray'a olan ilgim çok küçük yaşlarımdan beri devam ediyor. rüyalarımın bile yüzde doksanı hep galatasarayla ilgili oluyor. galatasaray'ın 2001-2002 sezonunun başından günümüze kadar oynadığı tüm maçları, dakikası dakikasına, her türlü enstantaneleriyle hatırlıyorum. hukukçu olmama rağmen, amacım futbol yorumcusu olmak. bu vesileyle, tanınmak amacıyla "vurursa gol olur" adlı bir kanal kurdum youtube'da. bu kanalda, futbola dair güncel yorumlarımı anlatacağım. anılarımı anlatacağım ve futbolun tarihçesiyle ilgili bilgiler vereceğim. tabii ki ben profesyonel değilim bu konuda. ukalalık yapmadan kendi yorumlarımı ve bildiklerimi ifade etmeye çalışacağım. asıl önemli amacımsa şu. engellilerin sporla ve sosyal hayatla olan ilişkisini anlatacağım ve toplumsal bilinç düzeyimizi yükselterek, türk toplumunun, engellilerin de diğer vatandaşlarımızla eşit haklara sahip olduğunu, engellilerin yok sayılmaması gerektiğini bilmesinin lazım geldiğini anlatacağım. kanalıma abone olursanız ve kanalı çevrenize de yaymak suretiyle abone olunması için destek olursanız çok mutlu olurum. zira, kanalım aslında bir bakıma sosyal içeriği de olan bir mecra. destekleriniz ve tüm güzel dilekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum."

Ha ama 2 tık basmak için gönlünün hoş edilmesini isteyenler zaten abone olmasın biz destek veririz...Arslan Parçası Murat'a allah yeter...Bayzzz

6156-200.png

Üst Alt