Konstantinos Mitroglou, PSV’ye Kiralandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konstantinos Mitroglou, PSV’ye Kiralandı

İyi oldu nihayet ayrıldı. Ama Diagne de giderse kim yedek santrafor olacak o kafamı karıştırıyor. Tüm sezon Falcaoya bir şey olmasın diye duacı olacağız galiba.

ciddiyet barindirmayan bir post gibi
Gerçekten Adem'i tercih ederim Diagne yerine. Bu kekoyla yola çıkılmaz. En azından Adem varını yoğunu koyar ortaya. Mücadele eder. Geçen seneki Eren'den de daha iyi oynar. Ama Diagne kafasını toplar ve Kasımpaşa'daki haline dönerse zaten konu kapanır ve as santraforumuz olur. Ben hala Kasımpaşa'daki haline taparım Diagne'nin. Bizde aşı tutmadı. Olmadı mı olmuyor yapacak bir şey yok.

kostas gitti ama hala 15 yabancımız var. Ozornwafor gitse kalır 14 birini daha göndermemiz lazımdı FAlcao için. kimse gitmedi falcao gelemedi büyük ihtimalle durum bu.

Pazarda karpuz satamayacak bu yönetim gönül rızası olmayan hiçbir herifi gönderemediği için insiyatif kullanmasına sevindim. Direk sistem santraforuydu, bizim gibi bam güm takımda yapamamasına şaşırmadım. Dandirik Trezeguet'nin tek devrede asist kralı olmasını sağlayan Diagne'ye iki kenar ortası hazırlayamayan düzenin Mitroglou'nu yeniden futbola döndüremeyeceği de aşikardı. Kendinde de ufaktan karaktersizlik varmış ki 2 hafta duruma bakıp ondan sonra yatışa geçti. Yine de Akhisar maçında attığı golde sakinliği 25 kişilik kadroda ortaya koyabilecek 3-4 adamdan biriydi. İçeride o 2 puanı bıraksak şampiyonluğa da hoşçakal derdik. Yaz dönemi başlarken dahi kalmasının faydalı olacağını düşünüyordum da bu saatten sonra ayrılık daha hayırlı olur.

Üst Alt