Kontorium Elementi Hakkında | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kontorium Elementi Hakkında

Video'ya facebook'da rastladım. İzleyince şaşırdım. Eğer böyle bir şey varsa ve bu element çok değerli bir şey ise, 3üncü köprü yapım ihalesini yabancı bir ülkeye verip o elementleri de vermiş olmayalım. Video'yu izleyin arkadaşlar.

[video=youtube;tNH4k--MLks]https://www.youtube.com/watch?v=tNH4k--MLks&feature=related[/video]

Dipnot: Bilgisayarda con klasörü adında klasör bile açılmıyor. Onu geçtim foruma konunun adını bile yazılmıyor. Sansür geliyor. O yüzden K harfi ile yazdım.

Cevap: Kontorium Elementi Hakkında

dünyadaki bor madenlerinin %72'si bizde olduğu halde biz yeterince fayda sağlayamıyoruz ham satıcağımıza kendimiz işleyip satsak şunu mütiş bir ekonomimiz olabilir arap sermayelerine rakip bir güce sahip olabilirdik bu işten ama gelişmemizi istemeyen bazı güçler yüzünden bu olmuyor,

eğer Kontorium elementi böyle değerli birşey varsa bunuda çıkarttırmazlar veya elimizden katekulliyle almaya çalışırlar..

marmaray ve 3.boğaz köprüsü haberleri çıkana kadar hiç kimse türkiyede böyle bir element var demiyordu...

bence siyasi bir konu...

Borcular bile gelmiş :D

bor madenleri diye birisi facebook grubu kursun, benim hesabım yok

Üst Alt