Kontrollü Orta Saha Mı? Zevk Veren Orta Saha Mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kontrollü Orta Saha Mı? Zevk Veren Orta Saha Mı?

Cevap: Kontrollü orta saha mı, zevk veren orta saha mı ?

Kontrollü orta sahanın zevkli, ya da zevkli orta sahanın kontrollü oynaması gibi bir seçenek yok mu?

Oyuncu yapın uygunsa her ikisini de aynı aynda oynayabilirsin. Bizde de bu oyuncular mevcut.

Kontrollü orta saha olursa, en uç elemanları sürekli değiştirerek oynatırım.

Mesala:

barış-mehmet-sarp

keita-baroş-kewel veya;

barış-mehmet-sarp

elano-nonda-arda veya;

barış-mehmet-sarp

keita-nonda-kewel

bu durumda Sabri boş kalıyor diceksiniz,

Rijkaard işi ne kadar zormuş dimi, bırkalım bu konuları, biz izleyelim sadece. :D

Kontrolsüz, zevk vermeyen orta saha isterim ben :90:

farketmez nasıl kazanıyorsak öyle ortasaha...

kazanamadıktan sonra zevk verse ne olur vermese ne...???

kontrollü ortasaha daha iyi bizim için

çünkü zevk veren orta sahayla çıkınca rakipte oyundan zevk alıyo :D

Başlığa bakınca bir garip oldum. Nerden buluyonuz töbe töbe :))

Kontrollü ve garanti bir Orta saha ile rahat ve güzel galibiyetler daha eğlenceli oluyor. Sivas ve Bükreş maçları stressiz ve rahat galibiyetler oldu.

Total futbol için düşündüğüm orta saha,

--------- Mehmet Topal ---------

----- Elano -------- Linderoth -----

Bu adamlar orta sahada rakip takımı pas manyağı yapar, yorar. Öndeki Keita, Arda, Kewell, Baros, Nonda bitirici adamlar.

Mücadele gücü yüksek, çoğu avrupa maçında ise,

----- Barış Özbek -- M.Sarp ------

Öndeki adamlar yine işi bitirecek.

Benim kafamdaki olay budur.

Total futbol için düşündüğüm orta saha,

----- Elano -------- Linderoth -----

Bu adamlar orta sahada rakip takımı pas manyağı yapar, yorar. Öndeki Keita, Arda, Kewell, Baros, Nonda bitirici adamlar.

Mücadele gücü yüksek, çoğu avrupa maçında ise,

----- Barış Özbek -- M.Sarp ------

Öndeki adamlar yine işi bitirecek.

Benim kafamdaki olay budur.

yani buyuk ihtimallede boyle olacak ama elano yien soru isareti ne kadar pres yapar halbuki elano bize geldiginde bana elanonun yerli ayhandan 3 4gomlek ustun oldugunu soylemislerdi muthis paslari olan oyunu cok iyi okuyan nereye koyarsan oynar disiplinli ama bizde bunu hic gostermedi

Mücadele eden formasını son damlasına kadar ıslatan orta saha bu yüzden ben orta saha oyuncularının biraz mücadeleci ve agresif olmalarını istiyorum o yüzden M.Sarp'ı çok seviyorum.

yani buyuk ihtimallede boyle olacak ama elano yien soru isareti ne kadar pres yapar halbuki elano bize geldiginde bana elanonun yerli ayhandan 3 4gomlek ustun oldugunu soylemislerdi muthis paslari olan oyunu cok iyi okuyan nereye koyarsan oynar disiplinli ama bizde bunu hic gostermedi

Zaman herşeyin ilacı, Elano'ya güvenim sonsuz, herkesi utandıracağından eminim.

Şöyle sorsak daha iyi olur her maçı 2-0 2-1 kazanmak mı yoksa 4-3 4-2 5-3 kazanmak mı?

Total Futbol oynayacaksak tabii ki zevk veren orta saha

Hoca geldiği günden beri aynı şeyi söylüyor ZEVK VEREN futbol oynayacağız diye, ayrıca Galatasaray Lucescu dönemi hariç Türk futbolunda hücum futbolunun öncesi olmuştur

Kontrol ne demek, benim yazılanlardan anladığım kontrollü orta sahadan kasıt daha defansif bir orta saha ki bu Hocanın felsefesine ters

Barış Özbek ile kontrollü orta saha... Kulağa komik geliyor. Barış özellikle saçma sapan top kayıpları ve hücumda etkisizliği ile takıma pek birşey kazandırmıyor.

Elano ile ofansif orta sahayı tercih ederim.

gerçekten çok kötümserim takım hakkında.bir gram zevk vermiyor oynanan futbol.özellikle son maçlarda.fb sivas bükreş iki maçındada.hep aynı tempo.yavaş.yarıalanında hazırlık pasları.yan paslar geri paslar şeklinde 20 25 dakika,hiç çekinmeseler maçı öyle bitiricek şekilde oynuyor bu takım.

gerçekten çok kötümserim takım hakkında.bir gram zevk vermiyor oynanan futbol.özellikle son maçlarda.fb sivas bükreş iki maçındada.hep aynı tempo.yavaş.yarıalanında hazırlık pasları.yan paslar geri paslar şeklinde 20 25 dakika,hiç çekinmeseler maçı öyle bitiricek şekilde oynuyor bu takım.

Kaos Futbolu---Out

Sistem Futbolu---İn

rijkaard bizden iyisini dusunur daha iyi bilir

tartismaya gerek bile duymuyorum

Üst Alt