Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | 41.981 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | 41.981

Cevap: Konya Yeni Stad | 42.000

Konyasporun şaha kalkması çok zor daha düne kadar kayyuma devredilen bir kulüptü halende öyle ayrıca konya seyircisi bildiğiniz çekirdek timdir yani :D

ne gerek var devletin ihale ile çevresini zengin etme çabası eskişehire yap izmire yap ankaraya yap konyada ne gerek var stada

Türkiye'de Projeler hep kagit üstünde kalir, uygulamaya gecince oradan buradan kisarlar, dis görünümü gram düsünmezler. 4 tribün ortada bir cim saha, kirik dökük bi cati, al sana turkish model futbol stadyumu.

normal stad'da boş kalıyor zaten :D

ama en azından Atatürk de ki gibi zemin b.ktan olmaz inşaALLAH

Kaç yaşındasın bilmem İbrahim ama Konya halkı 2.ligde bile dolu tribünlere oynardı..

Son yıllarda takıma küstüler bu stad ile beraber bir barış olacaktır diye düşünüyorum....

Stadın yerini biliyorsun Selçuklu ilçesinin çeyreği gelse stad almaz..

O stad full çekecektir..

Türkiye'de Projeler hep kagit üstünde kalir, uygulamaya gecince oradan buradan kisarlar, dis görünümü gram düsünmezler. 4 tribün ortada bir cim saha, kirik dökük bi cati, al sana turkish model futbol stadyumu.

Zaten Antep'e bir stad projesi çizdiler herkes hayran kaldı. Antep baklavası ünlü olduğu için dış cephesi baklavalıydı sonra değiştirdiler.

Kaç yaşındasın bilmem İbrahim ama Konya halkı 2.ligde bile dolu tribünlere oynardı..

Son yıllarda takıma küstüler bu stad ile beraber bir barış olacaktır diye düşünüyorum....

O stad full çekecektir..

Biliyorum Ergün o zamanlarda İstanbul'dan Konyaspor maçlarına giderdik taa Recep Abi vefat etmeden önce şimdi bu stad ve sinerjisi ile bir şeyler olursa olur olmazsa zaten çoğu Konyalı maça çekirdek çitlemeye gidiyor.

O stad full çekecektir..

Ben konyanın doldurup doldurmayacağını bilmiyorum fakat en büyük örnek biziz, büzüktaşlılar ASY'yi dolduramayan takıma 52 binlik stad yapılıyor diye alay etmişlerdi. Kombine yok sattı 150 bin kişilik olsa yine dolar. Ama taraftar bu illaki maç seçecektir. Konya-Galatasaray maçı ile Konya-Karabük maçı aynı sayıda olmaz. Ama kulüp kombine satarsa zaten alacağı paraya bakar, ondan sonrası o kadar önemli değil:asd:

Zaten Antep'e bir stad projesi çizdiler herkes hayran kaldı. Antep baklavası ünlü olduğu için dış cephesi baklavalıydı sonra değiştirdiler.

hep ayni terane.

Ayrica Konya ya stad yapmak da dünyanin en fuzuli islerinin basinda geliyordur, her hafta 50-60 kisiye oynarlar. Ne gerek var böyle bir sehire bu kadar para harcamaya.

hep ayni terane.

Ayrica Konya ya stad yapmak da dünyanin en fuzuli islerinin basinda geliyordur, her hafta 50-60 kisiye oynarlar. Ne gerek var böyle bir sehire bu kadar para harcamaya.

Alisamiyen'e, İnönü'ye 7-8 bin kişi giderken Konya Stadına bilet bulunmazdı...

Taraftar soğudu.. Nedenini yazmayayım dedim en sonunda yazdırdın.. Konyaspor Devlet politikası yüzünden Diyarbakırspor'a yedirdikleri için taraftar küstü futbola..

Ama yeni stadla beraber döneceklerdir stada..

Üst Alt