Konya Torku Arena | 42.000

Berat Yesir

Taçsız Kral
o nasıl kamera açısı lan hıyar konya :D

Alpay Asma

Çek ordan abine yarım porsiyon
GalataSarayı Efendileri
Gözlerim dolar bu stad dolmaz.

Gorkem Yildirim

10 Numara!
bu stad dolmaz diyenler .. bizim stadddan cok kombine satip ve bizden guzel atmosfere sahip ayrica bizden cok seyirciye sahipler hahhaha

Ömer Tuğrul Yılmazer

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Mevlüt Bey'i küstürdünüz, kaçırdınız. Oysa bana şimdi Konya ile ilgili bilgi alabileceğim biri lazım. Ah bu forumun şımarıklıkları...İşe yarar ne kadar adam varsa kaçırttınız.

Ahmet Ulukırlı

Ahmet KURAL
Şef Gümüş Kıvrım
Stad dolmuyor. En son Galatasaray-Beşiktaş maçında dolmuştu ben de staddaydım.

Ömer Tuğrul Yılmazer

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Ben Konyalıyım. Sorularınızı alabilirim.

Karatay sedirli ve keçeciler caddesi ile fetih caddesinin kesiştiği noktaya tek araçla ulaşılabilecek yerlerden kiralık ev lazım. Daha doğrusu tarif ettiğim nokta ile alaaddin tepesinin arasında bir ev lazım. İki tarafa da rahat ulaşılabilecek. Hangi mahalleleri tavsiye edersiniz? 2+1 veya 3+1 evler. Eşyalı olursa tercih sebebi ama olmazsa da olur.

Ahmet Ulukırlı

Ahmet KURAL
Şef Gümüş Kıvrım
Karatay sedirli ve keçeciler caddesi ile fetih caddesinin kesiştiği noktaya tek araçla ulaşılabilecek yerlerden kiralık ev lazım. Daha doğrusu tarif ettiğim nokta ile alaaddin tepesinin arasında bir ev lazım. İki tarafa da rahat ulaşılabilecek. Hangi mahalleleri tavsiye edersiniz? 2+1 veya 3+1 evler. Eşyalı olursa tercih sebebi ama olmazsa da olur.
İstanbul caddesi ile beşyol arası olabilir. Tabii oranın insanları biraz değişiktir, bunu da dikkate almalısın.

Ömer Tuğrul Yılmazer

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
İstanbul caddesi ile beşyol arası olabilir. Tabii oranın insanları biraz değişiktir, bunu da dikkate almalısın.
İstanbul caddesi etrafını pek önermediler. Ali Ulvi Kurucu caddesi etrafı,Karaciğan, Bilmemne Araplar, Keçeciler filan iyi dediler ama ulaşım yönünden nasıldır bilemiyorum.

Ahmet Ulukırlı

Ahmet KURAL
Şef Gümüş Kıvrım
İstanbul caddesi etrafını pek önermediler. Ali Ulvi Kurucu caddesi etrafı,Karaciğan, Bilmemne Araplar, Keçeciler filan iyi dediler ama ulaşım yönünden nasıldır bilemiyorum.
Dediğim gibi oraların insanları biraz gariptir. Araplar, keçeciler civarına uzun zamandır gitmiyorum en son gittiğimde kötü durumdaydı oralar son durumunu bilmiyorum. İlla o civarlardan olması mı gerekiyor?

Ömer Tuğrul Yılmazer

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Dediğim gibi oraların insanları biraz gariptir. Araplar, keçeciler civarına uzun zamandır gitmiyorum en son gittiğimde kötü durumdaydı oralar son durumunu bilmiyorum. İlla o civarlardan olması mı gerekiyor?
Bahsettiğim iki nokta arasında kalan ve ikisine de kolay ulaşılan yer diye buraları söylediler. Konya'yı bilmiyorum ben. Hacısadık mahallesine yakın bir yer olacak. 2 gün sonra gelip bakacağım artık.

Ahmet Ulukırlı

Ahmet KURAL
Şef Gümüş Kıvrım
Bahsettiğim iki nokta arasında kalan ve ikisine de kolay ulaşılan yer diye buraları söylediler. Konya'yı bilmiyorum ben. Hacısadık mahallesine yakın bir yer olacak. 2 gün sonra gelip bakacağım artık.
Fetih caddesi civarını öneririm. Ulaşım konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsin ama kafan rahat olur.

Üst Alt