Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | 41.981 - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | 41.981

Mevlüt Bey'i küstürdünüz, kaçırdınız. Oysa bana şimdi Konya ile ilgili bilgi alabileceğim biri lazım. Ah bu forumun şımarıklıkları...İşe yarar ne kadar adam varsa kaçırttınız.

Ben Konyalıyım. Sorularınızı alabilirim.

Karatay sedirli ve keçeciler caddesi ile fetih caddesinin kesiştiği noktaya tek araçla ulaşılabilecek yerlerden kiralık ev lazım. Daha doğrusu tarif ettiğim nokta ile alaaddin tepesinin arasında bir ev lazım. İki tarafa da rahat ulaşılabilecek. Hangi mahalleleri tavsiye edersiniz? 2+1 veya 3+1 evler. Eşyalı olursa tercih sebebi ama olmazsa da olur.

Karatay sedirli ve keçeciler caddesi ile fetih caddesinin kesiştiği noktaya tek araçla ulaşılabilecek yerlerden kiralık ev lazım. Daha doğrusu tarif ettiğim nokta ile alaaddin tepesinin arasında bir ev lazım. İki tarafa da rahat ulaşılabilecek. Hangi mahalleleri tavsiye edersiniz? 2+1 veya 3+1 evler. Eşyalı olursa tercih sebebi ama olmazsa da olur.

İstanbul caddesi ile beşyol arası olabilir. Tabii oranın insanları biraz değişiktir, bunu da dikkate almalısın.

İstanbul caddesi etrafını pek önermediler. Ali Ulvi Kurucu caddesi etrafı,Karaciğan, Bilmemne Araplar, Keçeciler filan iyi dediler ama ulaşım yönünden nasıldır bilemiyorum.

Dediğim gibi oraların insanları biraz gariptir. Araplar, keçeciler civarına uzun zamandır gitmiyorum en son gittiğimde kötü durumdaydı oralar son durumunu bilmiyorum. İlla o civarlardan olması mı gerekiyor?

Dediğim gibi oraların insanları biraz gariptir. Araplar, keçeciler civarına uzun zamandır gitmiyorum en son gittiğimde kötü durumdaydı oralar son durumunu bilmiyorum. İlla o civarlardan olması mı gerekiyor?

Bahsettiğim iki nokta arasında kalan ve ikisine de kolay ulaşılan yer diye buraları söylediler. Konya'yı bilmiyorum ben. Hacısadık mahallesine yakın bir yer olacak. 2 gün sonra gelip bakacağım artık.

Üst Alt