Konyaspor Stadı Dolmaz Diyenler (Gel Bak Sen de Buradasın) - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konyaspor Stadı Dolmaz Diyenler (Gel Bak Sen de Buradasın)

Ben de aslen Konyalıyım ama ben sevmiyorum Konyayı, kendimi ailenin tamamının kaldığı Adana'ya daha yakın hissediyorum, ki orası da manyak dolu :D

Türkiye'ye temelli dönüş yapsam (ki düşünmüyorum) en son kalacağım yerlerden biri Konya olurdu. Giderim Adana'nın ölümcül sıcağında yanarım daha iyi.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
torku-konyaspor-sai-kayseri-erciyesspor-ma%C3%A7%C4%B1-trib%C3%BCn-g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCleri-torku-arena.jpg

REZALET!!!!!

araştırmalara göre konyalıların kültürel olarak gay ilişkiye megilligi kanıtlandıgı için dolma olasılıgı her zaman vardı. bu yüzden pek şaşırmadım. herkes makale okumuyor en nihyetinde

benim ismim yok ama çok saçma bir başlık. insanlar tahmin yürütüp tutturamayabilirler gayet normal.

konyanın stadı bugüne kadar ne kadar dolmuş ki 40 binlik stadı doldurması beklensin.

normalde "mal" ve "şerefsiz" gibi hitaplarından dolayı seni rapor ederdim ama etmeyeceğim.. neticede senin gibi bir yaşam formunun bir internet forumunda ceza alıp almaması zerre umrumda değil.. :)

senin şimdi banlanıp arkadaşların eğlenceden mahrum kalmasını istemem..

yalnız şimdi sen akp'li değilsin.. chp'li de değilsin.. nesin ulan sen :asd22:

daha önceki sayfalarda adresini ve çalıştığın okulu belirtmen iyi olmuş.. olur da kenya'ya taşınırsak (god forbid) çocuğumuzu hangi okula yollamayacağımızı forum olarak bilmemiz faideli bir bilgi olmuş..

Şu gereksiz serdar denen zevzevat yüzünden ban yedim ilk defa gerekirse yine yerim lakin bu başıboşu susturun artık burası chp forumu değil galatasaray forumu ABDULLAH abi forum neden bu halde düştü diye düşünüyorsan bu zevzevatlar yüzünden düştü haberin olsun.

Tarihinde görüp görebileceği en yüksek sıralamayı yakalamış bir takım bile şu 42 binlik stadda 16 bin ortalamaya oynuyor.

Futbolumuzun gelişmemesi normal.

Yarın bir gün küme düşme yarışına geri döndüklerinde tahmini 16 kişi gelir stada.

Futbola yatırım yapıyoruz diyip kendi ortak oldukları şirketlere stad yapmakla tabiki türk futbolu gelişmez.

Üst Alt