Konyaspor ve Beşiktaş'ın Cezaları Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konyaspor ve Beşiktaş'ın Cezaları Açıklandı

Beşiktaş seyircisi de girdi sahaya ! Kale arkalarındaki ağları yırtıp atanlar Konyasporlular değildi. Haksız bir ceza olmuş. En az 5'er maç almalıydılar.

Ceza sacmalik

Bize de verildi ayni malca ceza,passolig var sahaya girenleri tek tek tespit et stadyum yasagi ver cok mu zor

Samsun'da olan bir hadise konyada yasayan kombineli bir sahisi baglamaz

Bizde konyada ceza almistik gecen sezon

o dediğin grup mu efendiydi?

Anlam bulanıklığı olmuş. Açayım. Toplumda Beşiktaş daima insanlara sevimli gelirdi. Kim ne derse desin Beşiktaş genel anlamda sevilirdi. Bu sevgiye sebep en büyük şey de çarşı'ydı. Çarşının sosyal faaliyetleri toplumsal ve siyasi olaylara karşı duruşu daima takdir edilmiştir ve de bu durum genel anlamda Beşiktaş'a karşı sempatizanlık oluşturmuştu.

Çarşı dağılınca üstüne bunların görgüsüzlüğü çıkınca Beşiktaş kontrolden çıkıp antipatik bir takım duruma düştü. Geldiği noktaya bakar mısınız! Biz Galatasraylılar da Fenerbahçeliler de birbirimize ""haklarını yemişiz meğer ne kadar düzeyli bir çekişme varmış"" diyoruz.
Can BÜYÜK

Bence Konyaya az bile vermişler. O stada o çakallar nasıl meşale, bıçak vb. sokabiliyor tek bir açıklaması var o da güvenlik görevli vb. her ne ise tanıdık tarafından kollanip sokuluyor. O sahaya madde atan çakallar ve o cakallara göz yumanlarin ömür boyu stadlarin yanından geçirilmemesi lazım bu kadar cahillik çomarlik olamaz.
Ayrıca TFF de oturduğu yerden ahkam kesip ona buna ceza yagdiriyor. Bu olayları kontrol edecek çözecek olan TFF dur. Bu da su anlama geliyor TFF nin kadrosu doğru düzgün işini yapacak ya da istifa edecek sağlam birileri gelecek bu tür mağduriyetleri giderebilecek.

Bu maçta bir kez daha ulkemdeki rezillige şahit oldum, Allah o sahaya o maddeleri atanlari ve o comarlara göz yumanlari ıslah etsin...

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan: "Her sezon Passolig'e 2 milyon TL para ödüyoruz. Kişiye ceza yok ise Passolig'in hiçbir faydası yok. Paramızı geri versinler."

Ben bunu bilir, bunu söylerim önce de yazdim. BJK taraftari her daim en antipatik taraftar grubudur, özellik ile de carsi.

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan: "Sahaya bıçak atan taraftarı ömür boyu Konyaspor maçlarından men etme kararı aldık."

Hala pasolig bu işler için değilmiydi. Şahıslara niye ceza verilmiyor diyenler var.

Pasolig yandaşların cebini doldurmak için di. Başka ne için olabilir ki. Bkz: google : Aktif bank kimin

Turkiye kupasi ve super kupada passolig uygulamasi neden yok ?

cunku passolig alt liglerde teknik alt yapi sebebiyle uygulanamiyor . Ornegin son kupada miydi ,birak 2 veya 3 uncu ligi ,amator kume takimi bile gruplara kaldiydi

e simdi sen passoligi teknik olarak uygulayamayacagin bir kulvara koymaya kalkarsan bir mac passoligli bir mac passoligsiz olur

atiyorum kastamonu stadinda passolig donanimi mi var (kamerasi ,turnike okuyuculari, tesbit cihazlari vb kast ediyorum)

bu yuzden liglerde super lig ve tff birinci ligdeki stadyumlara standart getirdiler

neden turkiye kupasi ve onun bir nevi uzantisi olan super kupada passolig yok sorusunun cevabi burada

ayrica passolig tarafsiz sahada esit seyirciyle oynanacak maclarda neden olsun ki ? Bu finali kendi sehrinde diye izleyecek kisiler bir mac icin passolig mi cikaracak saniliyor ?

Kağıt bilet satışı olmayıp, sadece Passolig kartlar geçerli olacaktır.

Bu yukarıdaki ne biliyor musunuz, Avrupa ligi maçınin bilet satış duyurusu.

Şimdi gel gelelim aşırı zekalı TFF denilen kuruma be beceriksiz herifler passolig denilen zımbırtıyi niye çıkardın. Samsun'un yeni sahadi bu yapıya hazır değil dersen stat biteli 1 sene oldu yaptirsaydin.
Ek olarak misal bıçaklı heriften dolayı ceza verildiyse bu ceza Konyaspor'a değil TFF'ye verilmeliydi. Çünkü maç günüde dedim o statta gişeler ile üst balkon arası 3 metre var yok adam silah bile sokabilirdi, aşırı güvensiz bir stat durumunda şu anda. Maç zamanı o yogunlukta iki arama birden yapamazlar aman ne olacak denilir umarim sağlam bir güvenlik uzmanıyla birlikte bu işin çaresine bakarlar

Üst Alt