Konyaspor'da Aykut Kocaman Dönemi Sona Erdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konyaspor'da Aykut Kocaman Dönemi Sona Erdi!

kocaman1.jpg

Aykut Kocaman, Konyaspor ile yollarını ayırdı. Konya yerel basınından Yenigün Gazetesi’nde yer alan habere göre bugün yönetim ile Kayacık tesislerinde bir toplantı gerçekleştiren deneyimli teknik adam, kararını gerekçeleri ile birlikte yönetime iletti.

Ardından antrenman öncesi futbolcularla toplantı yapan Kocaman, öğreniclerine kısa bir veda konuşması yaptı. Böylelikle Konyaspor’da Aykut Kocaman dönemi resmen sona ermiş oldu. Konyaspor Aykut Kocaman ile birlikte tarihinde ilk kez Avrupa Ligi’ne katılmış ve Türkiye Kupası’nı kazanmıştı.

Gamaspor

Fb => Kocaman
Ts => Ersun
Başah => Avcı
bjk => Şenol

Artık hepsi iyi yerli hocalara emanet ettiler takımlarını ne olursa olsun bunlara haddini bildirecek Fatih Terim'in Galatasaray'a dönme zamanı gelmiştir ..

Haşortmanlı geliyor.Angutlar yasta.Seneye içerdeki maçlarda bile 8 tane savunma oyuncusuyla çıkarır bu malları.:asd22:

Şimdi bilen arkadaşlara bişey sorucam. Bu adamın sözleşmesi mi bitti yoksa kendisi mi bırakmış oldu?

Bu Ateş üfleyerek sönmez

2018e kadar sözlesmesi vardi
Teşekkürler.
Peki nerde Etikci kudurmuş köpekler? Kibirbahçe ile adı aylar önce anıldı, belli ki aylar önce görüşüldü anlaşıldı.

Bir tarafta sözleşme fesih maddesi olan Tudor, diğer tarafta altı aydan fazla sözleşmesi olan Aykut.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

kendisi fener'de sportif direktör ve td olduğu zamanlar 90 milyon euro oyunculara bayılmış çoğu tutmamış

stoç meireles dia gibi mallar vardı xd

bi alex'in üstün performansıyla şike yaptıkları sezon şampiyon oldular.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman akşam saatlerinde futbol komitemizle bir araya geldi.

Başkanımız Ahmet Şan’ın da yer aldığı görüşmede sayın hocamız Aykut Kocaman, komitemizden izin istediğini beyan etti. Teknik direktörümüz Aykut Kocaman toplantıda Konya’da güzel günler geçirdiğini, yönetim, teknik heyet, futbolcular, taraftarlarla birlikte büyük başarılara imza atıldığını söyledi.

Futbol komitemiz bu görüşmenin ardından yarın yönetim kurulunun toplanmasını ve konunun değerlendirilmesini kararlaştırdı. Yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısının ardından teknik direktörümüzle ilgili alınacak kararın kamuoyu ile paylaşılacağı açıklandı.

Kayacık tesislerinde gerçekleşen bu görüşmenin ardından futbol komitemiz teknik heyet ve futbolcularımızı Galatasaray maçı için tesislerden uğurladı.

Futbol komitemiz teknik direktorumuzle bir toplantı gercekleştirdi – Atiker Konyaspor

Aziz bir fatih terim yaratma derdinde camiasında. Belki başka bir hayata be aziz boşkanım.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Üst Alt