Konyaspor'dan 900 TL'lik Bilet Açıklaması!


turk-lirasi-kagit-para.jpg


Atiker Konyaspor’umuzun Basın Sözcüsü Erhan Gökmen yarın Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanacak olan Trabzonspor maçının bilet fiyatlarıyla ilgili bir açıklama yaptı.

Gökmen açıklamasında şu sözlere yer verdi;

“Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun Atiker Konyaspor – Antalyaspor A.Ş maçının ardından yaşanan olaylarla ilgili almış olduğu ceza ve Tahkim Kurulu’nun bu haksız ve orantısız cezaları onaması vicdanları yaralamıştır. Atiker Konyaspor camiası bu cezayı kesinlikle hak etmemiştir. Açıklanan bilet fiyatları Antalyaspor maçında tribünlerde yer almadığı halde Trabzonspor maçını izlemesi engellenen 11 bin kombine sahibine, Milli Takımı yeniden ayağa kaldırmış olan Konya taraftarına ve Konya şehrine yapılan haksızlığa tepki niteliğindedir. Konyaspor ile Trabzonspor’un geçmişten bugüne gelen iyi ilişkileri ve dostluğu tüm spor camiasının malumudur. Trabzonspor camiasının bu konuda bizi anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz.”
 
Haksızlığa uğradığına inanıp başkalarına haksızlık yapmak ve bunu savunmak. Yüzsüzlükte son nokta.
Tepkini göstereceksen dersin trabzon pasoligi olan her seyirci deplasman tribününe ücretsiz girecektir. Bu maçın seyircisiz oynatarak türk futboluna zarar veren tff ye inat biz bu güzelliği korumaya çalışacağız diyerek de açıklama yaparsın. Tepkini gösterirsin.
 
Son düzenleme:
Aynen de Tff'ye tepki için bula bula başkasını mağdur eden bu yolu mu seçmişler.Biraz kılıfına uydurmaya çalışmışlar sanki.

Birde su boyutu var olayin. Konya´nin avrupa hedefi var ve Trabzon direk bir rakip. Bu macta Konya taraftarinin olmamasi, kendilerine dezavanaj sagliyor (Tribünleri bu tip maclarda iyi). Trabzonun bunun üzerine stadda taraftar avantaj saglamamasi icin, bu fiyati koymuslar. Yanlis anlamasin trabzon denmis, ama olayin bu boyutu da var.
 
Bu ligi izlemek için para verenlere acıyorum. Passolig'de cabası oldu. 4-5 senedir gitmiyorum.

Gidin 3-5 liraya tiyatro izleyin. İnanın çok daha ekonomik. Ne gerek var 30-40 kat fazlasını vermeye.
 
Üst Alt