Köpek alabileceğim bir site önerisi olan ? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Köpek alabileceğim bir site önerisi olan ?

Cevap: Köpek alabileceğim bir site önerisi olan ?

Köpeklere ayıp olmuyorumu ?

welpen-1.jpg

Schaeferhund_01.jpg

Cok güzel heyvan. :)

Siyah maskeli olanlarda güzel.

:)

Benim daha çok ilgimi çeken sadık ve eğitilebilirliğinin kolay olması + fiziki de mukemmel :)

Barınak olmaz diyorsan da petshoptan almaman konusunda ısrarcıyım :D

Sahibinden.com'da ve bazı köpek forumları falan oluyor oralarda insanlar köpeklerinin yavrularını iyi bakabilecek kişilere ücretsiz olarak veriyor. Bence acele etme. Araştır bul.

Bence petshop'dan ordan burdan bir köpek almak yerine barınaktan bir köpek alsanız daha iyi olur. Barınaklarda terkedilmiş binlerce zavallı hayvan var. Bir hevesle alıp, bakımındaki zorluğu görünce sokağa terkediyorlar. Bu canlılardan birini sahiplenerek hem sevap işlemiş olursunuz hem de bir canlıyı kötü hayatından kurtarmış olursunuz.

Benim 2 köpeğim ve 1 kedim var. Hepsini barınaktan aldım. Gayet akıllı ve uysal hayvanlar. Bir petshopa yüzlerce dolar vereceğinize o paranın yarısı ile barınaklara mama, ilaç yardımı felan da yapabilirsiniz.

boşver ya ne yapacaksın iti hele apartmada yaşıyorsan tam bi eziyet kovsan gitmez kapının önünde oturup durur sürekli çişe gidecek bi ton para veriyorsun ufacık bi aleji kaptı mı zırt pırt veterinere gidersin ben bile hevesle balık aldım ama sürekli suynu temizleyip sabah akşam yem atmak zorundayım gebermiyorlardar geri versen kimse almıyor kaç sene onlara bakmak zorunda kalıyorsun :S canın sıkılıyorsa ps3 al onunla oyna hem bi kere para vermiş olursun salla iti ne ypaacaksın dostum ben sana site bulayım ona bak.. site

boşver ya ne yapacaksın iti hele apartmada yaşıyorsan tam bi eziyet kovsan gitmez kapının önünde oturup durur sürekli çişe gidecek bi ton para veriyorsun ufacık bi aleji kaptı mı zırt pırt veterinere gidersin ben bile hevesle balık aldım ama sürekli suynu temizleyip sabah akşam yem atmak zorundayım gebermiyorlardar geri versen kimse almıyor kaç sene onlara bakmak zorunda kalıyorsun :S canın sıkılıyorsa ps3 al onunla oyna hem bi kere para vermiş olursun salla iti ne ypaacaksın dostum ben sana site bulayım ona bak.. site
Vallahi güldüm

Üst Alt