Köpek alacağım yardım! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Köpek alacağım yardım!

Cevap: Köpek alıcam yardım!

Weimaraner

Weimaraner-Puppies-For-Sale-2.jpg

Akbaş

images7%5Cakbas1.jpg

Presa Canario mu ? En yakın arkadaslarımdan biri (suan konusmuyoruz) annesını parcalıyordu balkonda bakıyordu mal ızmırden aldı dergıye mı ne cıktıydı 1 mılyar 200 mılyon verdı ona annesı 2 3 ay kadar hastanede yattı kemıge kadar dayamıs kadının baska yerınde derı alıp koluna yamamıslar adı Birkan Adlığ faceden ekle bilgi al ondan sonra al derım ben sana veterinere kasınıyor dıye gıtmıstık adam bu kopegı 6 aylıktan buyuk okuz zıncırıyle baglasalar adam kacmaya baslarım demıstı cok gulmustuk Allahtan karısına cocuguna bısey yapmadı kopek suan konusmadıgımıza duruyormu bılmıyorum ama ben bı bakandan gorus al derım dedıgım arkadasın kopegı hem turkıyede hem avrupada dergılerde yayınlanmıs faceden ekle sor yani ama ben yerınde olsam hıc bulasmazdım pittbull kangal fılan o kopegın yanında kedı gıbı kalır benden solemesı

Presa Canario'dan vazgeçicem sanırım.:( Çok mu saldırganlar? Neyse bahçeli bir eve geçersek beslerim artık ne yapalım.:(

Chow Chow'a karar verdim.

Hakan su sorularimi cevaplarsan sana en uygun kopegi soyleyecgim..

Hangi buyuklukte kopek istiyorsun..

a)Minik

b)Kucuk

c)Orta

d)Buyuk

e)Baya Buyuk

f)Hayvani

g)Buyukluk onemli degil

Birden fazla secenekde secebilirsin..

Sen cevapladikca ben soracagim.

Kopegin enerji seviyesi?

a) Cok hareketli

b) Ara sira kossun yeter

c) Otursun kicini buyutsun..

d)farketmez

Kopegine gunluk ne kadar egzersiz yaptirabilirsin?

a) gunluk yarim saatten fazla

b) gunluk 10-30 dakika

c) pek zamanim yok

d) arasira

Kopeginle ne kadar oynamak istersin?

a) Sabahtan aksama kadar

b) Zaman buldukca

c) zamanim yok

d) farketmez

Kopeginle aranda ne derece bir bag olmasini istersin?

a) beni her gordugunde uzerime atlayip yalasin

b) arasira atlayip yalasin

c) Hic kalkasim yok

d) farketmez

Kopeginin diger hayvanlara karsi nasil olsun?

a) arkadascil

b) bazen iyi olsun bazen kotu

c) pesinden kosup gebertsin

d)farketmez

Aga benim istediğim köpek tam bir aile köpeği olsun.Gelen misafirlere çocuklara saldırmasın.Oyun sevsin ama çok hareketli olmasın, yılışık köpekleri sevmiyorum.Çok fazla pis olmasın.Benden güçlü olmasın sokakta gezdirirken kontrol edebileyim.Çok havlayan bir köpek olmasın milleti rahatsız etmesin.Bu özelliklere uyan Canario var ama fazla saldırgan birde güçlü köpek sokakta zapt edemem diye korkuyorum.Birde eğitimi zormuş.

Chow Chow'un yavruları çok güzel sırf onun için istiyorum.Oda fazla tüy dökebilir annem uğraşamaz diye tereddütteyim.

Kopeginin seni koruma icgudusu ne derece olsun?

1) Surekli beni koruma hissi hissetsin

2) Bazen korusun bazen takmasin

3) Kim takar Hakan'i yaa.

4) farketmez

Aga benim istediğim köpek tam bir aile köpeği olsun.Gelen misafirlere çocuklara saldırmasın.Oyun sevsin ama çok hareketli olmasın, yılışık köpekleri sevmiyorum.Çok fazla pis olmasın.Benden güçlü olmasın sokakta gezdirirken kontrol edebileyim.Çok havlayan bir köpek olmasın milleti rahatsız etmesin.Bu özelliklere uyan Canario var ama fazla saldırgan birde güçlü köpek sokakta zapt edemem diye korkuyorum.Birde eğitimi zormuş.

Chow Chow'un yavruları çok güzel sırf onun için istiyorum.Oda fazla tüy dökebilir annem uğraşamaz diye tereddütteyim.

Lutfen cevapla teker teker

Kopegimin killari ve timarlanmasi icin haftada ne kadar zaman ayirabilirim

a) haftanin her gunu

b) haftada 2-3 kere

c) hic yada cok az

d) farketmez

Hepsi b sonuncu benim isteğimle korusun.Bazı köpekler var sahibinin yanına bile yaklaştırmıyor.Öyle sevmem.

Soguk ve sicak havaya karsi dayanikliligi nasil olsun?

a) sicak havayi sevsin

b) soguk havayio sevsin

c) hava soguklugu yada sicakligi farketmesin

d) benim icin hic farketmez

Üst Alt