Koray Günter Nihayet Gidiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Koray Günter Nihayet Gidiyor

lazio ve torino yu okuyunca ben ":eek::asd:"
top toplayıcı mı lazımmış? yalan haberin bu kadarı. Bu haliyle Tsl deki hiçbir takım istemez bunu.

Sezon sonunda Galatasaray ile sözleşmesi sona erecek olan Koray Günter, Genoa ile anlaşmaya vardı. (Calcio Mercato)

Çöp vs yazarak bazıları fena boş yapıyor yalnız. İlk geldiği yorumları bulsak kim bilir o çöp yazanlar ne kadar yalamıştır. Azıcık tutarlı olun.
Bu forumda kimlere çöp denilip de harika oynadığını da gördük, tapılıp da hayal kırıklığı yaratanı da.

Koray genç yaş Alman milli takımına kadar yükselmiş, kaliteli bir altyapı eğitimi almış ve oldukça potansiyelli bi adamdı. Dortmund hatta 1 sene sonra 7M'a alabilme maddesi bile koymuştu. Onlar da satarken beklentideydi.

Biz herifi oynatmaya oynatmaya çürüttük. Oynadığı sürede de gayet iyi bir görüntü ortaya koymuştu...

Mallık etmeyip Bruma gibi gelişebileceği bi lige yollasaydık, bugün çok farklı bi seviyede olabilirdi.

Aynı haltı Sinan G.'de de yedik, yiyoruz da...

Çöp vs yazarak bazıları fena boş yapıyor yalnız. İlk geldiği yorumları bulsak kim bilir o çöp yazanlar ne kadar yalamıştır. Azıcık tutarlı olun.
Bu forumda kimlere çöp denilip de harika oynadığını da gördük, tapılıp da hayal kırıklığı yaratanı da.

Koray genç yaş Alman milli takımına kadar yükselmiş, kaliteli bir altyapı eğitimi almış ve oldukça potansiyelli bi adamdı. Dortmund hatta 1 sene sonra 7M'a alabilme maddesi bile koymuştu. Onlar da satarken beklentideydi.

Biz herifi oynatmaya oynatmaya çürüttük. Oynadığı sürede de gayet iyi bir görüntü ortaya koymuştu...

Mallık etmeyip Bruma gibi gelişebileceği bi lige yollasaydık, bugün çok farklı bi seviyede olabilirdi.

Aynı haltı Sinan G.'de de yedik, yiyoruz da...

Geldiği zamanı çok iyi hatırlıyorum. Almanyada alt yapı eğitimi almış, geleceği parlak bir oyuncu profili ciziyordu.. Hatta senin yazdığın gibi Dortmund un geri alma opsiyonu bile vardı, ama almadı,, Neden acaba?

Bir arkadas geldiğinden beri oynadığı maçları yazmış. Hiçbir zaman vasatı geçemedi.. Super bir oyunu olmadı. Hep silik kaldı. Boyu zaten bir stoper için ufak.. Bunu diğer özellikleri ile tolere etmesi gerekirdi ama olmadı..

Demek ki Almanyada yetişen her oyuncu iyi diye bir sey yok.. Gecmiş yıllarda Barış, Serkan gibi adamlar da Almanyadan gelmişti.. Tolga da Almanyadan.. Scoutların dikkatli olması gerekiyor..

ARTIK 1 MİLYON EUROYU RÜYANDA GÖRÜRSÜN AHLAKSIZ ŞEREFSİZ ESAS GİTTİĞİN GÜN ATACAĞIM POSTLARA UVERTÜR OLSUN DİYE BIRAKIYORUM BUNU DA BURAYA

Geldiği zamanı çok iyi hatırlıyorum. Almanyada alt yapı eğitimi almış, geleceği parlak bir oyuncu profili ciziyordu.. Hatta senin yazdığın gibi Dortmund un geri alma opsiyonu bile vardı, ama almadı,, Neden acaba?

Bir arkadas geldiğinden beri oynadığı maçları yazmış. Hiçbir zaman vasatı geçemedi.. Super bir oyunu olmadı. Hep silik kaldı. Boyu zaten bir stoper için ufak.. Bunu diğer özellikleri ile tolere etmesi gerekirdi ama olmadı..

Demek ki Almanyada yetişen her oyuncu iyi diye bir sey yok.. Gecmiş yıllarda Barış, Serkan gibi adamlar da Almanyadan gelmişti.. Tolga da Almanyadan.. Scoutların dikkatli olması gerekiyor..
Dortmund niye adamı alsın? Kaldığı süre boyunca bizde geriye gidip durdu.
Almanya'da yetişen her oyuncu iyi diye bir şey söylemedim ben ama belirli bir kumaşı vardı.
Adamı toplasan 20 maçta belki süre verdik ki onlar da 11 değil. Neye göre değerlendirme yapıyor millet orası komedi.

Bu arada boyu kısa dediğin adam 1.85. Serdar Aziz 1.83. Şimdi bu adam stoper için nasıl kısa kalıyor sorması ayıptır? Adamın boyunda posunda problem yok.

ARTIK 1 MİLYON EUROYU RÜYANDA GÖRÜRSÜN AHLAKSIZ ŞEREFSİZ ESAS GİTTİĞİN GÜN ATACAĞIM POSTLARA UVERTÜR OLSUN DİYE BIRAKIYORUM BUNU DA BURAYA
Silah zoruyla mı yaptırdı sözleşmeyi? Adamı istemişsin ve almışsın. Hadi bekleneni vermedi, zarar ettik vs de, ŞEREFSİZ AHLAKSIZ gibi kelimeleri hak edecek ne yapmış bu adam? Taraftara mı küfretmiş, takımda huzursuzluk vs mi çıkarmış, GS'ı medyada küçük filan mı düşürmüş?
Saçma sapan antu ayarında postlar atmayın. Kocaman adamsın yahu.

Silah zoruyla mı yaptırdı sözleşmeyi? Adamı istemişsin ve almışsın. Hadi bekleneni vermedi, zarar ettik vs de, ŞEREFSİZ AHLAKSIZ gibi kelimeleri hak edecek ne yapmış bu adam? Taraftara mı küfretmiş, takımda huzursuzluk vs mi çıkarmış, GS'ı medyada küçük filan mı düşürmüş?
Saçma sapan antu ayarında postlar atmayın. Kocaman adamsın yahu.
Renktaş bunlar gidene kadar böyle...Bu sözleşmesi bitenler gittikten sonra da Tarık-Endoğan ve Selçuk var, onlar gidene kadar da böyle, atara atar, gidere gider; AYM BE AYM ŞEM BE ŞEM!!! GALATASARAY KİN'DİR...İÇİMİZDEKİ MAVİ GÖZLÜ YUNAN ÇOCUKLARI DEFOLANA KADAR!!!

ben üzüldüm aslında..bide bu bize gelmeden önce Almanların en gözde gençlerindendi....Almanları bütün alt akademisinde oynadı ve kaptanlarıydı...eğer "bu benim kanaatim" o sakatlıkları geçirmeseydi bence banko stoperimiz olurdu....boşuna Hummels'in Dortmund'da iken en beğendiği alt yapı oyuncularından değildi herhalde....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Üst Alt