Koray Günter: ''Takımıma kavuştum'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Koray Günter: ''Takımıma kavuştum''

24dbfd8a6ee84e9c85f9d84ff292ce5d.jpeg

Süper Lig'in 31. haftasında Gaziantespor'a konuk olacak Galatasaray'da uzun süreli sakatlığının ardından takıma dönen Koray Günter, Gaziantep Primemall GSStore'da taraftarlarla buluştu.

Lisanslı ürünleri imzalayıp taraftarlarla fotoğraf çektiren Koray, GSTV'den Deniz Gülen'in sorularını yanıtladı.

22 yaşındaki savunma oyuncumuz, "Tarif edilemez bir his... Sakatlığımdan bu yana neredeyse 10 ay geçti. 6 ay sonra sahalara dönmüştüm fakat ağrılar oldu ve eski halime dönmek için süre lazımdı. Şimdi takımıma kavuştum. Kadroya girmeyi başardım. Umarım hayırlı olur. Rakiplerimiz puan kaybettiler. Bu maçı en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

Taraftarlara teşekkür eden Koray "Umarım sizleri mutlu edebiliriz" diyerek sözlerini tamamladı.

Galatasaray.org

Hamdolsun çapraz bağı kopmamış stoperimiz yok ( pardon çalık var o da yırtar yakında )

Ahğ keşke tek sıkıntımız sakatlıkları filan olsaydı defansımızın be reis

Kronik sakat var (Serdar)
Beyin yerine saman taşıyan var (Chedju-Cavanda)
defans yapmaktan bi haber olan var (Semih)
Artık yürümeye mecali kalmamış olan var (Hakan)
Birde kötünün iyisi ikilimiz var (Ahmet ve Linnes) yine bunlara bakarak bayağı sorunsuz bu ikisi ....

Aslında kötü defansçı değil ama bir stoperin arkasına atılan her top gol pozisyonu olur mu yav ?

bVb de bu ders verilirken kaytarmış Koray belli ki ...

ama her türlü Hakan-Semih-Chedju'dan çok işimize yarar ...

Üst Alt