kornerleri ön direğe kullanma sorunsalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kornerleri ön direğe kullanma sorunsalı

yıllardır kornerleri heba etmemize neden olan sorunsaldır. doğru düzgün kullanıp, mesela penaltı noktasıyla altıpas arası gibi bir bölgeye gönderdiğimizde gol bulduğumuzu gördüğümüz halde teknik direktörler değişse bile emre çolak başta olmak üzere kornerlerin çoğunu ön direğe atma sevdasından vazgeçmemekteyiz. umarım bu korner cömertliğine bir an önce son veririz.

Son düzenleme:
Kornerleri iyi kullanıyoruz bu yıl lakin 2. yarı her korneri emre çolak ergeni ve yasin kullandığı için ön direği geçiremiyorlar benim de dikkatimi çekti

veya kalecinin kucagina!

Ulan su kornerleri penalti noktasina dogru atacak bir topcumuz yok arkadas.

adam gibi bir duran top organizasyonu ile türkiye liginde coooook gol atarsin.

Chedjou ve Melo'dan başka kafa toplarına vuracak olmadığı için böyle bir sorunsal yok. Ayrıca bu sezon duran toptan epey gol attık öyle bir sıkıntımız yok.

Galatasarayin geleneksel sorunlarindan biri. Ama bu sezon duran toplardan bayagi gol bulduk, insallah böyle devam eder.

bu sene pek görmedim

cica kavisli altıpasa havadan kesiyor.

pva da duruma göre.

sağ korneri başkası kullanmalı bence hatta cica kullansın

Topa tek vuran adam luyi hem ofansta hem defansta,marcao dönünce oda olmayacak

Biz korner kullandığımızda:muslera zaten yok,boey geride bekliyo,anholt ya kullanıyo ya geride bekliyo,asuncao uzun değil kafa topu yok galiba,cica ya kullanıyo ya yayın orda bekliyo,berkanın boyu uzun ama kafa topu özelliği yok,keremle morutan kısa,halilde kafacı değil geriye nelsonla marcao kalıyo onlarda kafacı değil,boylarıda uzun değil zaten

Gol atmayı geçtim savunurkende baya sıkıntı yaşıyıcaz kafa topu alacak adam yok

Selçuk'a en çok sövdüğüm konulardan biri idi. Şimdi Terim'in yanında inşallah karışmıyordur çocuklara.
Boy kısalığını ya bombeli, nokta atışı topla ya da kısa oynayarak çözeceğiz. Sert kesilmiş topların hepsi rakip stoperlerde kalacak sanki.
Çalıştırılır mı bu sene içinde bilemiyorum. Hocanın daha temel problemleri var gibi.

Üst Alt