Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir ay gibi bir sürede 125 li rakamlardan 50 li rakamlara düştük sonraki bir ayda rakam düşmüyor bu rakamların kesinlikle gerçeği yansıtmadığına artık eminim.

Ekonomik sebeplerden dolayı kağıt üzerinde düşüş gösterdiler normalleşmeye geçilmesi adına,son durumda iyiyiz ama hala geçmedi imajı verilmeye çalışılıyor.

Son düzenleme:
Biraz daha beklenmeli ama İspanya'daki görüntüleri gördük yasaklar sonrasında. Düşünsene o ortamdan yayıldığını.

Yav bekleyelim tabi bişey demiyorum da toplum dikkat etmedikten sonra zaten günlük vaka çift hanelere inse bile sonradan günlük binlere hemen çıkabilir. İnsanların bununla yaşamaya bir süre alışması lazım ne kadar beklesek de millet dikkat etmezse yine uçacak rakamlar veya sabit kalacak. Ben büyük çoğunluğun dikkat ettiğini düşünüyorum, İtalya ve İspanya'ya diyecek bişey yok bu kadar mal olduklarını ben bilmiyordum öğrenmiş olduk.

EYt3jANWoAE44yq

1 gün önceyle kıyaslayalım.

388 olan etübe sayısı 385'e. -3
775 olan y.b sayısı 769'a düşmüş. -6

9 kişi eksilme var toplamda.

ölümler nerede olmuş entübeyi ve y.b'de eksilenleri vefat saysak geriye 23 kalıyor.

bir ay gibi bir sürede 125 li rakamlardan 50 li rakamlara düştük sonraki bir ayda rakam düşmüyor bu rakamların kesinlikle gerçeği yansıtmadığına artık eminim.

Ekonomik sebeplerden dolayı kağıt üzerinde düşüş gösterdiler normalleşmeye geçilmesi adına,son durumda iyiyiz ama hala geçmedi imajı verilmeye çalışılıyor.

Yav he he diyesim geliyor ama saygılı olup demeyeceğim. Arkadaşım açık açık söylediler ama test sonuçları her zaman pozitif vermiyor. Pozitif vermese bile semptom gösterirse tedaviye başlıyorlar ancak kişi vefat ederse testi korona pozitif vermediği sürece vefat sayısına eklemiyorlar.

Bunun dışında hastanelerde ne bir yoğunluk var ne bir şey. En aktif vaka olduğu dönemde bile Cerrahpaşa da kapasite tam dolu değildi.

Rakamlar üç aşağı beş yukarı doğru. Aşağı yukarı her ülkede tedbir hızlı bir yükselişten sonra tedbir alınınca hızlı çakılma yaşadı. Bize özel bir durum değil.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birşey dikkatimi.cekmeye başladı kendine muhalif diyen bazı kesimler vakaların düşmesinden hayatın normale dönmesinden feci derecede rahatsizlar malum haber yapamıyorlar ama.nekadar çok ölüm olursa okadar iyi ülkede sağlık sistemi çöksün diye bekleyen büyük bir kitle vardı bizzat şahidim
Şimdi bende muhalif biriyimdir peki bunlar ne oluyor ben cozemiyorum

Birşey dikkatimi.cekmeye başladı kendine muhalif diyen bazı kesimler vakaların düşmesinden hayatın normale dönmesinden feci derecede rahatsizlar malum haber yapamıyorlar ama.nekadar çok ölüm olursa okadar iyi ülkede sağlık sistemi çöksün diye bekleyen büyük bir kitle vardı bizzat şahidim
Şimdi bende muhalif biriyimdir peki bunlar ne oluyor ben cozemiyorum

Muhalif demeyelim de iktidara sataşmak için objektifliğini kaybetmiş insan grubu diyelim.

Lakin ülkede şeffaflık olmadığı ve zamanında büyük hatalar yapıldığı için belirli bir kitlenin devlete güveni yok. Ağzıyla kuş tutsa da yaranamazlar bu saatten sonra. Çok da haksız bulmuyorum bir açıdan.

EYt3jANWoAE44yq

1 gün önceyle kıyaslayalım.

388 olan etübe sayısı 385'e. -3
775 olan y.b sayısı 769'a düşmüş. -6

9 kişi eksilme var toplamda.

ölümler nerede olmuş entübeyi ve y.b'de eksilenleri vefat saysak geriye 23 kalıyor.
Hani entube ve yoğun bakım hastaları öldü ya onların yerine yoğun bakımda olmayanlar yeni yoğun bakıma alınmış olamaz mı

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yav he he diyesim geliyor ama saygılı olup demeyeceğim. Arkadaşım açık açık söylediler ama test sonuçları her zaman pozitif vermiyor. Pozitif vermese bile semptom gösterirse tedaviye başlıyorlar ancak kişi vefat ederse testi korona pozitif vermediği sürece vefat sayısına eklemiyorlar.

Bunun dışında hastanelerde ne bir yoğunluk var ne bir şey. En aktif vaka olduğu dönemde bile Cerrahpaşa da kapasite tam dolu değildi.

Rakamlar üç aşağı beş yukarı doğru. Aşağı yukarı her ülkede tedbir hızlı bir yükselişten sonra tedbir alınınca hızlı çakılma yaşadı. Bize özel bir durum değil.

doktormusunuz eğer öyle ise bazı sorularım olacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt