Koronavirüs Haberleri | Arşiv #2 - Sayfa 174 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
günaydin avusturyada artik sinirda arkadaslar 8.milyonluk ülke dün 115 ölü rakami sabah 127 olmus.

50.000 test
9620 vaka
127 ölü

sinirlari asarsak italya gibi oluruz bunu dün buranin basbakani korkuyla söyledi!!!

Haritadan silinmesi gereken serefsiz ülke. Karşıma çinli çıksa gebertecek durumdayım zaten ufak tefekler serefsizler.

Çin'lileri sevmem ama Kapitalist Amerika'nın öldürdüğü insanların yanında Çin'den gelen virüsün öldürdükleri kıyaslanamaz. Çin var olmalı ki Kapitalist düzen tehdit altında olsun. Yoksa Kapitalizm sayesinde zenginler hem dirimizden hem ölümüzden para kazanmaya devam edecekler.
Çin ve Rusya var olmalı ve Amerika'yı tehdit etmeli...

Bence şu anda bir İtalya yada İspanya olmayacağız. Belki Güney Kore ve Almanya'da olmayacağız ama 20 bin vakıa ve 1000 civarı da kaybımız olacak diye düşünüyorum.
20 bin sayısı cok düşük duruyor. 5-6 gün içinde oralarda oluruz.
Kayıp da hastanın bagışıklığıyla direnciyle ilgili bir durum aslında. İstatistiklere göre konuşursak, 20 bin hastada 300-400 arası kaybımız olması muhtemel.

Öte yandan sayılar için 'vaka' tabiri daha uygun Sayın Akgün. Vakıa, daha çok soyut süreçleri anlatmak icin kullanılır. Hatta "esasında" anlamı verip cümleye 'vakıa' kelimesiyle de başlanabiliyor.

Acimasiz olacak hem tr'de yasamiyorum o yuzden haddim kadar konusmaya calisacagim asarsam ozurumu kabul edin.
Bosverin ekonomiyi ulke olarak guclu gostermeye calisdi reis senelerdir noldu simdi? ulke bir soka ugradi vatandas kendi sagligini mi dusunsun veya parasini mi dusunsun diye dusunuyor simdi bu mu guclu devlet?
bunun ustundende kalkarsa erdogan helal olsun diyecegim artik yani bi adam anca boyle oper bir milleti.

Deveye diken, muridlerine........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt