Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 339 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bu bagisiklik isi ne kadar dogru mesela Mart nisan aylarinda hastalanan bu dönemlerde hastalanma sansi varmi

Ben Mart ayinda hastalandim ve simdiye kadar bi sikintim olmadi cok sukur

Ya bu bagisiklik isi ne kadar dogru mesela Mart nisan aylarinda hastalanan bu dönemlerde hastalanma sansi varmi

Ben Mart ayinda hastalandim ve simdiye kadar bi sikintim olmadi cok sukur

Var. Maalesef ben corona oldum bir daha olmam heralde diyemiyoruz bu ta ilk başlarda da olan bir şeydi 1 ay arayla 2 kere hastalığı tekrar kapan veya nükseden(burası karışık tabiki) hastalar oldu. Keza yakın tarihte yiye hastalık kapanlar oldu haber oldu hep.
Tabi bu yine bağışıklık sistemine bağlı olarak değişiklik gösterebilir, bu konuda kararlı bir sonuç için yeterli sayıda veri yok elimizde ve sadece duyduklarımızla hareket ediyoruz.

Bu arada şu an ülkenin bayağı çalkalanıyor olması gerekirdi ya. Herif resmen evde tedavi altında olanlar sayılarımız içerisinde yer almıyor demeye getirmiş ya lan.
Sorudan sonra herkesin canlı yayını aniden bitirmesi falan bayağı sıkıntı ya. Kuzey kore bizden daha şeffaf olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt