Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 375 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1024xauto.jpg

2026 vaka varmış bugün
1958 di o sayı akşam

İstanbul'da turizm sezonu bittiğine göre büyük patlamalar ve önlemler bekliyorum. Seyfiyeci bir virüs.

Düğün sezonu bitince düğün salonlarının kapatılması gibi turizm sezonu biter bitmez uçuş yasakları gelirse şaşırmamak lazım. Arkadaşım var ailecek düğün salonu işletiyorlar son büyük düğünlerini salonlarında yaptılar sezonun büyük işlerini bitirir bitirmez bak sen şu işe iki gün sonra yasak başladı..

Düğün sezonu bitince düğün salonlarının kapatılması gibi turizm sezonu biter bitmez uçuş yasakları gelirse şaşırmamak lazım. Arkadaşım var ailecek düğün salonu işletiyorlar son büyük düğünlerini salonlarında yaptılar sezonun büyük işlerini bitirir bitirmez bak sen şu işe iki gün sonra yasak başladı..

İlk başta doktorlar virüsün çaresini ve ilaçlarını bulamamışken herkesi eşit vuran adil bir virüs diye çok darlanmıyordum. Elle gelen düğün bayram demişler. Maalesef zaman içinde yine kapitalist etkilerle sadece tabanı yoran bir hale ulaştı. Koca meclise bir uğrayıp çıkarken küçücük devlet dairesini kırıp geçiriyor virüs. Herkes önlemini alacak eyvallah da bu dünyanın adaletsizliğinde bugünkü virüsten kurtulsan 10 yıl sonra Çin'den gelecek bir bakteri yine kıracak seni zaten. Sadece Türkiye'ye has bir durum değil, dünya genelinde devletlerin iyiniyetine ve rakamlarına güvenen insanları acıyla gülerek takip ediyorum artık.

Negatif çıktı şukur.Bu arada 4 gibi yapılan testin sonucunu saat 10 gibi öğrendik.Baya hızlı oldu beklemiyordum.

Gözünüz aydın hocam. Dikkate devam.

İngiltere 21 bin
Fransa 20 bin
Rusya 16 bin
İspanya 14 bin
İtalya 11 bin
Hollanda 8 bin
Almanya 7 bin
İran 5 bin

Yükselişe geçen ülkeler

+7.595

Almanya 8 bine dayandi
Her gün yeni rekor acikliyorlar
Martta bu rakam sadece yarisiymis lockdown geldiginde

Marketlerde makarna, tuvalet kagidi gibi seyler de bulunmuyor yine

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

İlk döneme göre vaka sayıları 2 3 katı fazla belki heryerde ama ölüm sayıları ilk dönem gibi yüksek değil yani rakamlar doğruysa ilk dönem gibi komple lockdown hiçbir ülke yapmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt