Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 377 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu hayat eve sığar sayesinde , çevremde karantinada olması gereken birisi , markette yakalanmış.
Kyk yurduna götürülmüş , bu işlevi olduğunu bilmiyordum. Bu dedğim kişi negatif ve ailesi de negatif .
Var mı , benzer durum duyduğunuz.

Bir yere not edin bunu, 2021 subat ayinda Covid 21 gelecek, daha oldurucu ve tehlikeli bir virus. Yakin zamanda covid 19 icin ilac cikacak, bunun amacida insanlarin genetik sistemini bozmak. Yeni bir dunya dizayn ediliyor, koyun gibi herkez yukardan gelen emirleri uyguluyor. Yakinda butun sinirlar kapatilacak, insanlar zorla ilac almaya mecbur birilalacak. Yani bir Oyun var ve suana kadar guzel gidiyor bakalim sonumuz ne olacak. Emirleri Kabul etmeyenler olum kamplarina yerlestirelecek, zaten medya hepsi masonlarin elinde. Bunlarin amaci insanlari kole yapmak, dinden uzaklastirmak ve seytana hizmet etmektir.

Ben bir musluman olarak buna inaniyorum, bu zibidiler hepsi kokunden temizlenecekler. Malesef dunyanin civisi cikti, birde bu virus ile insan irkini yok edip kendi istedikleri sistemi kuracaklar, siz buna yapay insan diyin ne bilim aptallasmis bir insan irki vesaire birsey olacak bence. Ama Allah buyuk, kiyamet günü geliyor bence.

Maske taksan takmasan evde otursan ne bok fayda eder. Koyun surusu olmus herkez, modern dunyanin kolesi olmusuz.

Bir yere not edin bunu, 2021 subat ayinda Covid 21 gelecek, daha oldurucu ve tehlikeli bir virus. Yakin zamanda covid 19 icin ilac cikacak, bunun amacida insanlarin genetik sistemini bozmak. Yeni bir dunya dizayn ediliyor, koyun gibi herkez yukardan gelen emirleri uyguluyor. Yakinda butun sinirlar kapatilacak, insanlar zorla ilac almaya mecbur birilalacak. Yani bir Oyun var ve suana kadar guzel gidiyor bakalim sonumuz ne olacak. Emirleri Kabul etmeyenler olum kamplarina yerlestirelecek, zaten medya hepsi masonlarin elinde. Bunlarin amaci insanlari kole yapmak, dinden uzaklastirmak ve seytana hizmet etmektir.

Ben bir musluman olarak buna inaniyorum, bu zibidiler hepsi kokunden temizlenecekler. Malesef dunyanin civisi cikti, birde bu virus ile insan irkini yok edip kendi istedikleri sistemi kuracaklar, siz buna yapay insan diyin ne bilim aptallasmis bir insan irki vesaire birsey olacak bence. Ama Allah buyuk, kiyamet günü geliyor bence.

Maske taksan takmasan evde otursan ne bok fayda eder. Koyun surusu olmus herkez, modern dunyanin kolesi olmusuz.
Justin Biber de reptilyen mi?

Senin bilgin vardır üstad, çok merak ediyorum

İyi senaryo yazmışsın.Bunun gibi virusleri insanlık daha önce de yaşadı.Daha sonrada yaşayacak.

Kim mesela üstad? Tam merak ettiğim 1 nokta. Türk var mı?

Demona ben de satabilir miyim?

Goygoya gerek yok kardesim, bu yalan dunyada herseyin beyaz oldugunu dusunmuyorum. Insanlari Allahtan uzaklastirmak, yobazlastirmak ve gerceklerden uzaklastiriliyor. Gunumuzde her gun cocuklar istismara ugruyor, camiye giden insan yok, 4 duvar icinde ekrandan yuzunu alamayan bir suru koyun var, dusunemeyen sadece uygulayan insanlar var ne bilim dusunemeyen insanlarla doldu dunya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt