Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 448 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bakanlığın sözüyle falan hareket etmem ben. Onların sözünün pek bir hükmü yok benim nezdimde. FFP2 maskemi takar devam ederim. Açık alanda kalabalık bir topluluk içinde değilsen zaten takılmasına gerek yoktu ki kimse de takmıyordu zaten. Bana göre önemli olan toplu taşımalar. Kucak kucağa gidiyor insanlar. Millet orada da salarsa o sıkıntı. Şunu bari Mart sonu yapsalardı havalar biraz ısındıktan sonra daha iyi olurdu.

Ne diyelim hayırlısı olsun.

Bakanlığın sözüyle falan hareket etmem ben. Onların sözünün pek bir hükmü yok benim nezdimde. FFP2 maskemi takar devam ederim. Açık alanda kalabalık bir topluluk içinde değilsen zaten takılmasına gerek yoktu ki kimse de takmıyordu zaten. Bana göre önemli olan toplu taşımalar. Kucak kucağa gidiyor insanlar. Millet orada da salarsa o sıkıntı. Şunu bari Mart sonu yapsalardı havalar biraz ısındıktan sonra daha iyi olurdu.

Ne diyelim hayırlısı olsun.
Kapali alanda takmak zorunlu zaten bro
Açık alanda ben aciyordum zaten değişen birsey olmadı benim icin

Boğma bizi kardeşim boğma
Erman abi her yerde açık ağızla öksüren kekoları hayal et ve sonra bir daha düşün.
Bazı şeylerin esnetilmesi doğru ama maske yasağı kalktı demek büyük hata.

Kafe-restaurant gibi bir sürü alanda zaten açık kapalı maske takılıyordu. Şimdiki mentalite ile toplu taşımadan tut aklına gelebilecek her yerde büyük tartışmalar ve serbestlik olacak.

Kimse kusura bakmasın da öküzün biri gelip 1 metre yanımda hiçbir önlem almadan öksürecek. Bir sürü önlem ve engelleme ile günde 300 kişinin öldüğü 100bin vakanın çıktığı yerde bu sayıları katlarız artık.

Kapalı mekanda maske muhabbetini ucu açık şekilde sınırlandırmaları çok yanlış oldu, keza HES kodu da kalkmamalıydı bence.

Halkımızı ya hiç tanımıyor bu adamlar ya da çoooook iyi tanıdıkları için bunu yapıyorlar. Arası yok.

Hayırlısı olsun.

Bunlar bende arada oluyor da gidip test yaptirmiorm bundan da test yaptirilmaz yaw nefes darligi olmadikca

☆☆☆☆
eskiden milleti vurup parcalayan hastalık artık ayakta geçirtiyor.
Ancak farklı bir hastalık olduğunu anlıyor insan.
Nefes darlığı okey ama iş o raddeye gelmeden en azında hasta olduğun tescil edilse daha mantıklı.
İnsanların başına ne geliyorsa ne olacak yav demekten.

Üst Alt