Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 315 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biontech sahibi ulu ustat gecenlerde Amsterdam Universitesinde sanal bir sunum duzenledi. Bu gune kadar 500 milyon doz biontech uygulanmış.

Inanilmaz bir başarı yakaladilar gerçekten. Boyle kaliteli bir işin arkasinda 'bizimkilerin' olmasi ayrı bir lezzet vermekte.

Benim de dünden beri bacaklar tutmuyor burnum akıyor kaptık herhalde. Zaten şirkette çok pozitif olan vardı. Demek ki bi doz aşı işe yaramıyor.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim de dünden beri bacaklar tutmuyor burnum akıyor kaptık herhalde. Zaten şirkette çok pozitif olan vardı. Demek ki bi doz aşı işe yaramıyor.

Eşim halsizlik, kuru öksürük gibi şikayetlerle doktora gitti. Test yaptılar doğal olarak sonuç negatif. 3-5 gün sonra geçmeyince tekrar git doktora dedim. İlkinde çıkmamıştır gene test dediler gene sonuç negatif çıktı. Hava değişikliği de çarpabiliyor hasılı.

Umarım kapmamışsınızdır ama test yaptırmakta fayda var.

1372319_o0eec.jpg

Eşim halsizlik, kuru öksürük gibi şikayetlerle doktora gitti. Test yaptılar doğal olarak sonuç negatif. 3-5 gün sonra geçmeyince tekrar git doktora dedim. İlkinde çıkmamıştır gene test dediler gene sonuç negatif çıktı. Hava değişikliği de çarpabiliyor hasılı.

Umarım kapmamışsınızdır ama test yaptırmakta fayda var.
Açıkçası etrafımda pozitif olan insanlar olmasa korona olduğumu düşünmeyeceğim klima da çarpmış olabilir diye düşünüyordum başta ama kendimi kandırıyorum gibi geldi iki gündür kendimi izole ettim bekliyorum bakalım

Üst Alt