Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 420 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Omicron varyantının daha hafif atladıldığından bahsediliyor.

Aşıya dirençli olduğundan da bahsediliyor.

Baskın varyant haline gelirse ve söylendiği kadar hafif atlatılıyorsa olumlu bir durum olabilir.
İşte beklediğimiz istediğimiz özlediğimiz gol buydu!

İnşallah öyledir renktaşım. Aşıya rağmen belirti versin hasta etsin lakin grip gibi 2 gün yatarım geçer noktasına gelelim. Bizim açımızdan olumlu anlamda uğrayacağı mutasyonlara karşı değiliz. Yeter ki ölümcül olmayan mevsimsel bir hastalığa evrilsin. Temennimiz bu yönde. Yoksa grip gibi uzun süre hayatımızdan çıkmayacağı çok belli.

Kesin konuşup kredisini erken tüketti U.Ş. Birçok insanın da bu noktada direncini kırdı.

Baskın hale gelecek daha zararsız bir varyant çözüm olabilir deniyor. Peki bütün dünyayı etkisine alırken daha korkunç bir mutasyon geçirme ihtimali var mı acaba? Ne bok yiyeceği belli olmayan sinsi bir düşmanla baş başa kaldık.

Kesin konuşup kredisini erken tüketti U.Ş. Birçok insanın da bu noktada direncini kırdı.

Baskın hale gelecek daha zararsız bir varyant çözüm olabilir deniyor. Peki bütün dünyayı etkisine alırken daha korkunç bir mutasyon geçirme ihtimali var mı acaba? Ne bok yiyeceği belli olmayan sinsi bir düşmanla baş başa kaldık.
Bitecegi yok pek umudum kalmadı coronayla yaşamaya alışcaz mecbur

Geçmiş olsun bende kasım 12 de pozitif oldum 26 kasımda negatife döndü bu ara cok fazla hasta olan
40 kişi 25m2 sınıflar. Bir de üstüne çocuk salya sümük hasta test yaptırdın mı diyoruz. yok hocam pozitif çıkarım diye annem götürmüyor diyor.

40 öğretmeniz yarısı covid oldu diğer yarısı da hasta oldu ek ders kesilmesin diye teste gitmiyor. Aşılılar hafif de atlatınca öyle gelip gidiyor.

Not*** Aşısızspor

40 kişi 25m2 sınıflar. Bir de üstüne çocuk salya sümük hasta test yaptırdın mı diyoruz. yok hocam pozitif çıkarım diye annem götürmüyor diyor.

40 öğretmeniz yarısı covid oldu diğer yarısı da hasta oldu ek ders kesilmesin diye teste gitmiyor. Aşılılar hafif de atlatınca öyle gelip gidiyor.

Not*** Aşısızspor
Bende aşısızdım 2 gün bel bacak agrısı yaptı bide nabzım yüksekti normalde 60-70 arası olan nabız 100 ü gecti 4-5 saat kadarda koku tat gitti allahtan geri geldi cok şükür ama aşılı olup coronaya yakalanıpta yorgan döşek yatan baya agır gecirenlerde var aşısız olup hafif gecirende cok enteresan bi hastalık

Geçmiş zamanda çokça virüsün kuluçka süresinin kısalması ve semptomik etkilerinin hafiflemesiyle olağan bir organizmaya evrileceğini söylemiştim. Şu ana kadarki veriler doğruysa Omicron varyantı buna benziyor gibi, eğer daha basit etkilere dönerse zamanla hayatımızda kalıcı bir yer edinse de etkileri sınırlı olacaktır.

Btw, Omicron olmayan tek ülke bizmişiz, komedi.

Geçmiş zamanda çokça virüsün kuluçka süresinin kısalması ve semptomik etkilerinin hafiflemesiyle olağan bir organizmaya evrileceğini söylemiştim. Şu ana kadarki veriler doğruysa Omicron varyantı buna benziyor gibi, eğer daha basit etkilere dönerse zamanla hayatımızda kalıcı bir yer edinse de etkileri sınırlı olacaktır.

Btw, Omicron olmayan tek ülke bizmişiz, komedi.
Omicron bizim ülkeye girerse çıkamaz korkmustur

Üst Alt