Kötü Bir Taraftar Grubuna Sahibiz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kötü Bir Taraftar Grubuna Sahibiz

Gol oldu dut yemiş bülbül izledi maçı herkes
Taraftar skor ne olursa olsun susmayan taraftardır dakika başı fotoğraf cektirenlere uyuz oluyorum

Bu Alemin Tek Kralı

Sadece stat da değil; sanal alemde de (Forum dahil) .... Şampiyonluk yolunda galibiyet aldık...millet halen oyunculara laf atıyorlar.

Yeter artık. Bir sevinin ve relaks olun yaaa

Kötüden de kötü. İlk golü bulana kadar ses çıkmıyordu.
Hadi bizdeyken anlarım da top rakipteyken özellikle skoru korumak için götünü yırtan volkan vb lerinin karşı 10sn lik tepkinin üstüne çıkılması gerekiyordu.
Mac 2.1 gibi riskli bi skordayken flash şova da anlam veremedim.

XT1033 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence herkes sahada olanlar yüzünden, Konyali oyuncularin kahpelikleri yüzünden ne yapacagini sasirdigi icin sustu. Taraftarda sikinti görmüyorum ben. Ilk golden sonra deli gibi bagirdilar, desteklediler.

Şunun için kaç gündür serzeniş ediyorum yok abi 45 bin kişisiniz bu kadarmı kötü olabilirsiniz stad'a gidiyorum herkezin elinde telefon selfieler instagramlar bir kişiden ses çıkmyıo ses çıkan grup belli başlı ön kategoriler zaten. Gerisi foss allah aşkına bir taneniz arkadaşınızda filan bi vodafone'ye gidip görün adamlar 90 dakka hakemi böyle baskı altına alıyolar bizde 10 saniyede çıkan ses adamlarda 90 dakka var. Bizimkiler tuttumuışlar bi cimbombom da cimbombom başka birşeyde yok saha içinde göz göze göre eziliyoruz cimbombom diye bağırıyolar ıslıklayacaklarına. Noldu bizim eski taraftarımıza bir kitle nasıl büyük oranda böyle değişebilir aklım almıyor hadi 5 10 kişi değişirde 40 bin kişiye ne oldu arkadaş niye böyle olduk biz.

Bize has bir şey değil Türkiyede stadların modernleşmesiyle alakalı sanırım, konfor ve fiyatlar arttıkça baskı azaldı. Takım iyi ve baskılı değilse ses çıkmıyor, yeni realite bu artık alışmak ve kabullenmek lazım.

Golden sonra bende bağırırım

Bu Alemin Tek Kralı

Heralde gol öncesi destek vermeleri daha önemli, ama genel olarak kendime bakarak yorum yapiyorum. Ben bizim ilk golümüzden önce destekten ziyade Konyalilara küfür etmekle mesguldüm, sinir oldum. Normal olan her an destek vermek, ama cok istisna disi bi mac oldu, bu mactan sonra taraftara laf edemem.

Türk futbol taraftar kimliği bu hangi alanda olursa olsun hep basaroba skora endeksli İngiltere Almanya gibi ülkelere bakarsanız adamlar kümeye düşmeyi kesinleşmiş ona rağmen her maç ful cekiyor stadları bu zihniyet asla değişmez ne bizde ne onlarda
Dip not en kotu ve iyi gün dostu ve tarafta bizde kendimce

Son düzenleme:
Ulan sesim kısıldı sesim
Etrafımdaki herkes maçtan sonra travesti gibi evin yolunu tuttu bence iyiydi taraftar özellikle ikinci yarı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yoo hiç katılmıyorum bizimkinden beter oluyor çoğu zaman, takım iyi ve baskılıyken başka ozaman bizim stadyumda da baakı oluyor zaten.
Gol yedikleri anlarda bir kaç saniye sessizlik hariç herifler hiç sustuğuna denk gelmedim açıkçası.

Çarşı grubu bunu iyi yapıyor, doğruya doğru.

Takımları iyi gidişatın etkiside vardır büyük ihtimalle

Üst Alt