Kötü Bir Taraftar Grubuna Sahibiz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kötü Bir Taraftar Grubuna Sahibiz

Karsa cok hakimimdir , insanini ve her karisini bilirim . Bazi sebeplerle bir sure bulunmustum , 1 bucuk ay kadar . Turkiyede yasanabilecek illerdendir . Oranin uzerine istanbul cekilmez

Sevindim böyle düşünmene abi, kars'a da çok ön yargılı bakılır genelde. Ben sarıkamışta ikamet ediyordum. 6 aydır buradayım alışamadım iş güçten dolayı geldik ama çok kafa yoruyor :D Benim için olumlu tek tarafı stad'ın olması zaten.

çarşı diye bir şey kalmamıştır öncelikle bunu söyleyim

uA olarak elimizden geldiğini tribünde bütünlüğü sağlıyoruz fakat kendi tribünümüzde
diğer tribünler kendileri katılmaları gerekiyor telefonla değil.
3'lü hariç çok etkileri yok sadece son 2 maçtır tüm tribün etkili ama sadece etkili

gaza getirecek çok bestemiz yok taraftarda 1 2 kere söyledikten sonra hemen bırakıyor
buna çözüm bulunmalı
Bunun için galatasarayın ne olduğunu öğretmek gerek galatasaray en havalı futbol takımı değil...Celtic taraftarı ne diye rahat 15 dakika tezahürat yapabiliyor? çünkü biliyor futbol bahane katoliklik şahane...Biz galatasarayın batıya uzanan mızrak ucu olduğunu 1481'den beri var olduğumuzu anlatmazsak siz boşuna bağırdığınızla kalırsınız...

Ben seni sevmeyen ölsüne arabesk (ki biz de biliyoruz da artık bu beste ve güfte ceylanın değil jupp derwallin oldu onu kavrayamıyorlar öyle olmasa niye ergin ataman için salonda banvit final serisinde söylensin?) avrupa avrupa duy sesimize alaturka dendiğini duydum...Herhalde alaturka, alafrangaya geliyoruz sokmaya diyorsun ya ne olacaktı?

Onun için taraftar profilinin değişmesi lazım bu ne be...NBA maçı mı viyana filarmoni mi? yok yemekler kahveler...

Önemli olan hiç susmamak değil. Gereken yerlerde susmamak. Örneğin ben top rakipteyken lay lay lay takılmayı anlayamıyorum. Top rakipteyken, tartışmalı pozisyonlarda ıslıklayıp yuhalayacaksın ki rakibi ve hakemi baskı altına alasın.

Bunun için galatasarayın ne olduğunu öğretmek gerek galatasaray en havalı futbol takımı değil...Celtic taraftarı ne diye rahat 15 dakika tezahürat yapabiliyor? çünkü biliyor futbol bahane katoliklik şahane...Biz galatasarayın batıya uzanan mızrak ucu olduğunu 1481'den beri var olduğumuzu anlatmazsak siz boşuna bağırdığınızla kalırsınız...

Ben seni sevmeyen ölsüne arabesk (ki biz de biliyoruz da artık bu beste ve güfte ceylanın değil jupp derwallin oldu onu kavrayamıyorlar öyle olmasa niye ergin ataman için salonda banvit final serisinde söylensin?) avrupa avrupa duy sesimize alaturka dendiğini duydum...Herhalde alaturka, alafrangaya geliyoruz sokmaya diyorsun ya ne olacaktı?

Onun için taraftar profilinin değişmesi lazım bu ne be...NBA maçı mı viyana filarmoni mi? yok yemekler kahveler...

aynen öyle.
boşuna demiyoruz
kafamız çok güzel
asmalı tünel pera
beyoğlu aşık sana
cimbombom anlasana diye :D

kavga olmadan ne kadar hırçın olabiliyorsak o kadar olmalıyız tribünde

Valla ben 4 defa filan arenaya gitmişimdir normalde kars'da ikamet ediyordum ordan çıkıp geliyordum. Sizler kadar iyi bilmem tribün atmosferini ama gördüğüm birşey var bizim stadda 2 kale arkası olmasa çıt çıkmaz. Ordakilerin allahına öleyim adamlar 90 dakka hiç susmuyolar hakkı ödenmez onların. Doğu batı alt ise felaket telefonlar yiyecekler filan kale arkası sürekil ayağa kaldırıyo onlarıda.

@Keramettin TANRIVERDİ bak sana diyor arkadaşımız.

Sevindim böyle düşünmene abi, kars'a da çok ön yargılı bakılır genelde. Ben sarıkamışta ikamet ediyordum. 6 aydır buradayım alışamadım iş güçten dolayı geldik ama çok kafa yoruyor :D Benim için olumlu tek tarafı stad'ın olması zaten.

Digor dagpinar , merkez koylerden kumbetli ve sorguckavakli gibi bolgelere hakimimdir , sarikamisa gittim ama sadece dag bolgesine

9C8124B7-22EB-45CB-97D4-ACF0C64B1F6F.jpeg

Bizdeki besteler 4 tribünü sokacak derecede iyi değiller bu konuda daha sağlam besteler çıkarsa tribün de bu kültür oluşur en basit deyimiyle 10-15 tane yeni beste yazılacak işte o zaman doğu - batı - kuzey - güney tribünü fark etmeksizin tüm tribünler bağıracaktır. Top rakipteyken ıslık konusunda zaten çoğu zaman iyiyiz ama onda da daha iyi olmalıyız

Önemli olan hiç susmamak değil. Gereken yerlerde susmamak. Örneğin ben top rakipteyken lay lay lay takılmayı anlayamıyorum. Top rakipteyken, tartışmalı pozisyonlarda ıslıklayıp yuhalayacaksın ki rakibi ve hakemi baskı altına alasın.
Tamam da ben de flaşları-telefonları-selfieleri anlayamıyorum üstat git o zaman locaya ya da evde izle...Bir de şu basket seyircisi saçmalığı taraftar taraftardır sutopunda da aynıdır güreşte de bunlar seyirci olmak istiyor da biz acaba seyirci mi istiyoruz taraftar mı ona karar verelim...

Beste konusunda haklısınız. Marşlarımız çok uzun. Ahengin bir süre sonra bozulması çok normal. Herkeste müzik kulağı yok. Yorucu olur. Bana kalırsa az sözlerle karşılıklı atışmalı sloganlar üretilmeli. Bildiğin şarkı söyleniyor statta ve ses azalarak komik bir şekilde kısılıyor.

Tamam da ben de flaşları-telefonları-selfieleri anlayamıyorum üstat git o zaman locaya ya da evde izle...Bir de şu basket seyircisi saçmalığı taraftar taraftardır sutopunda da aynıdır güreşte de bunlar seyirci olmak istiyor da biz acaba seyirci mi istiyoruz taraftar mı ona karar verelim...
Onda hemfikirim zaten hocam. Maç öncesi, devre arası, maç sonu ne yapıyorsa yapsın millet de maç sırasında telefonla uğraşmaya kesinlikle karşıyım.

Sevgili dostlar isvecte , ingilterede , fransada maclara gittim , hic bir yerde telefon kullanan veya daha da ilerletiyorum macla ilgilenmeyen kisilerin baskalarinca "uyarildigini" gormedim

Kisilerin ozgur iradeleri ile istedigini yapma hakkina saygi duyunuz

Onda hemfikirim zaten hocam. Maç öncesi, devre arası, maç sonu ne yapıyorsa yapsın millet de maç sırasında telefonla uğraşmaya kesinlikle karşıyım.
Böylelerinin elini telefonuyla beraber gözüne bantlayıp göndereceksin kafayı kaldırıp çıplak gözle izlemektense cep telefonuyla çekip telefon kamerasından maç izlemek nasıl bir moronluktur eğer camdan izleyeceksen otur evindeki televizyon camından izle neyse ne ya sinirlerim alt üst oldu keşke girmeseydim bu başlığa başım döndü son satırı yazarken lanet olsun...

Sevgili dostlar isvecte , ingilterede , fransada maclara gittim , hic bir yerde telefon kullanan veya daha da ilerletiyorum macla ilgilenmeyen kisilerin baskalarinca "uyarildigini" gormedim

Kisilerin ozgur iradeleri ile istedigini yapma hakkina saygi duyunuz
Tabi ki özgür iradedir. Kimseyi de bu sebeple uyarmışlığım yok. Zira o hakkı kendimde görmem. Ama tribün bilincinin dışında olduğunu düşünüyorum. Katılmayabilirsiniz yine de.

Böylelerinin elini telefonuyla beraber gözüne bantlayıp göndereceksin kafayı kaldırıp çıplak gözle izlemektense cep telefonuyla çekip telefon kamerasından maç izlemek nasıl bir moronluktur eğer camdan izleyeceksen otur evindeki televizyon camından izle neyse ne ya sinirlerim alt üst oldu keşke girmeseydim bu başlığa başım döndü son satırı yazarken lanet olsun...

Sakin ol reis. :D

çarşı diye bir şey kalmamıştır öncelikle bunu söyleyim

uA olarak elimizden geldiğini tribünde bütünlüğü sağlıyoruz fakat kendi tribünümüzde
diğer tribünler kendileri katılmaları gerekiyor telefonla değil.
3'lü hariç çok etkileri yok sadece son 2 maçtır tüm tribün etkili ama sadece etkili

gaza getirecek çok bestemiz yok taraftarda 1 2 kere söyledikten sonra hemen bırakıyor
buna çözüm bulunmalı
Inandik biz sizlere guzel

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt