Kötü Bir Taraftar Grubuna Sahibiz - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kötü Bir Taraftar Grubuna Sahibiz

Geçen sene kayseri maçına gittim yaklaşık olarak 80 dakika bizim için kayseriye koy cimbom koy dışında bir şey söylemedik hipnoz olmuştum en son

İsterseniz kombine alınırken sözleşme imzalatsınlar bağırmazsan geri alırız diye karışmadığınız ne kaldı acaba.
Bu ceddine geçirdiğim liboş-sosyal demokrat-hümanist-küresel despotluğu karışmadığı ne kaldı? Benim galatasaraydan başka bir nefsani meşgalem yok ne hakkı var düzenin 100 senelik geleneği taciz etmesine, evirmesine, ninnoş etmesine...Dünya onların zaten...Zorunlu askerlik kalksın, holiganlık tü kaka, kaşını al, hafif öne domal, psikoloğa git, eşitlik özgürlük hadi canım başka?

Böldünüz ulan ülkeyi hayatında alaturka tuvalete girmemiş adam ile hayatında alafranga tuvalete girmemiş adamı ne bir arada tutacak? Asker ocağı yok...Din yok...Milliyetçilik Yok...Taraftarlık Yok...Eeee herkes birbirini boğazlasın...Düşman olsun...Sürüye saldırmak zor tabii bireysel olacaksın ki sürüden ayrıl daha kolay parçalasınlar tek tek...Aynı oyun sokayım Batı'ya!!!

Bu ceddine geçirdiğim liboş-sosyal demokrat-hümanist-küresel despotluğu karışmadığı ne kaldı? Benim galatasaraydan başka bir nefsani meşgalem yok ne hakkı var düzenin 100 senelik geleneği taciz etmesine, evirmesine, ninnoş etmesine...Dünya onların zaten...Zorunlu askerlik kalksın, holiganlık tü kaka, kaşını al, hafif öne domal, psikoloğa git, eşitlik özgürlük hadi canım başka?

Böldünüz ulan ülkeyi hayatında alaturka tuvalete girmemiş adam ile hayatında alafranga tuvalete girmemiş adamı ne bir arada tutacak? Asker ocağı yok...Din yok...Milliyetçilik Yok...Taraftarlık Yok...Eeee herkes birbirini boğazlasın...Düşman olsun...Sürüye saldırmak zor tabii bireysel olacaksın ki sürüden ayrıl daha kolay parçalasınlar tek tek...Aynı oyun sokayım Batı'ya!!!

Ya bırak Allah aşkına ailesiyle gelene gelme diyorsun senin böyle bir hakkın var mı kim sana verdi ?

Şuan anlattıklarının konumuzla hiç alakası yok ortaya karışık bişeyler yazmışsın ama ne alaka anlamadım.

Destek manevi olur , maddi olur yada ikisi birden olur ama gidipte ya çocuğuyla gelmesin diyemezsin tek gelip bağırmayan bir sürü taraftar var illa birilerine laf atıcaksan kolaysa onlara at ama burda değil stadda.

Sen çocuğuyla gelene engel olursan devamlılık nasıl olucak o çocuk nasıl taraftarlık öğrenicek.

Ya bırak Allah aşkına ailesiyle gelene gelme diyorsun senin böyle bir hakkın var mı kim sana verdi ?

Şuan anlattıklarının konumuzla hiç alakası yok ortaya karışık bişeyler yazmışsın ama ne alaka anlamadım.

Destek manevi olur , maddi olur yada ikisi birden olur ama gidipte ya çocuğuyla gelmesin diyemezsin tek gelip bağırmayan bir sürü taraftar var illa birilerine laf atıcaksan kolaysa onlara at ama burda değil stadda.

Sen çocuğuyla gelene engel olursan devamlılık nasıl olucak o çocuk nasıl taraftarlık öğrenicek.
Sadece çocuk demedim cımbızlama sevgilisiyle gelene de dedim tek gelip kahve içip huşu içinde izleyene de algı yapıyorsun şu an yakışmıyor...

Sadece çocuk demedim cımbızlama sevgilisiyle gelene de dedim tek gelip kahve içip huşu içinde izleyene de algı yapıyorsun şu an yakışmıyor...

Ben bağırırım ama kimseye bağır diyemem yada tersi ben bağırmazsam kimse bana bağır diyemez yok öyle dava ister sevgilimle gelirim , ister tek , ister ailemle kimsenin böyle bir hakkı yok.

Ben bağırırım ama kimseye bağır diyemem yada tersi ben bağırmazsam kimse bana bağır diyemez yok öyle dava ister sevgilimle gelirim , ister tek , ister ailemle kimsenin böyle bir hakkı yok.
Ben sana saldırılsın mı dedim? Eğer tezahürat yapmıyorsan alınma dedim...Şahsında değil genel olarak konuştum fikir hürriyeti var istediğimi söylerim sen nasıl söylüyorsan...

çarşı diye bir şey kalmamıştır öncelikle bunu söyleyim

uA olarak elimizden geldiğini tribünde bütünlüğü sağlıyoruz fakat kendi tribünümüzde
diğer tribünler kendileri katılmaları gerekiyor telefonla değil.
3'lü hariç çok etkileri yok sadece son 2 maçtır tüm tribün etkili ama sadece etkili

gaza getirecek çok bestemiz yok taraftarda 1 2 kere söyledikten sonra hemen bırakıyor
buna çözüm bulunmalı
Ewt. Takımın önde olduğu maçların 70. dakkasından itibaren "Sen var ya sen" söylenme huyundan da vazgeçilmeli (son dönemde dikkatimi çekmedi gerçi, Başak maçını seyretmedim)

Oyunculara özel sevgi besteleri de çok iyi olur mesela şu şekil:

"Cimbomu şöyle seviyorum, böyle seviyorum, en çok ben seviyorum, canımı bile veririm" tezahüratları bi yere kadar artık. Bu tip eğlenceli, esprili, tempolu tezahüratlar olmalı. :ka:

Bazi gollerde tribunden icerideki yemek alanina kosusum vardir , en net ornek sneijder bjk macindaki goldur

ama cogunlukla gokyuzune bakip cok sukur tarzinda

macin devaminda skorun tekrar aleyhe donebilme olasiligi olan maclarda gelen gollerde asiri sevinmem cunku devaminda uzuntu ihtimali vardir

Yalniz rakiplerin maclarini izlerken yedikleri gollerde asiri seviniyorum , onda sakin kalamiyorum

3 gol aklimda

bjk 3-2 fb macinda olcayin golu , bizim sampiyonlugun yolunu acmisti

fb 1-2 sivas , emenikenin oyundan cikmayi isteyip degisiklik hakki kalmayinca oyunda kalip attigi gol

fb 1-2 akhisar , vaz te nin golu

bu goller unutulmaz degerdedir

geçen yine aklıma geldi attığın bu post

geçen yine aklıma geldi attığın bu post

Anımsayalım

aaaaaaaa-jpg.11596

Üst Alt