Kötü Gidişatın Suçluları / Nedenleri ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kötü Gidişatın Suçluları / Nedenleri ?

Kötü Gidişatın Suçluları / Nedenleri ?

• Oyuncuların kaliteleri

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yanlış tarzda (style) oyuncu transferleri

• Kalitesiz oyuncu + Tudor faktörü (1+4)

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
Aslında bütün şıklar Tudor'a çıkıyor. Çünkü istemediği bir adam alınmadı. Bütün transferleri o istedi. Belhanda kekosu için bile deli gibi uğraşıldı bu istiyor diye. Ndiaye transferi için yönetime açık açık teşekkür bile etti. Yanlış tarzda transferleri, oyuncu kaliteleri hepsinin sorumlusu bu herif.

Yukarıda yazılan bütün sıkıntıların kaynağı yönetim. Üç senedir aynı başlıklar açılıyor bunlar devam ettikçe daha da açılır.

Belhanda ve ndaiye orta sahaya aldığı adamlar sadece koşmak ve geri pas atmaktan başka bir şey yapmıyorlar.

Benim gözlemlediğim konu yanlış tercihler yaptıkça oyundan soğuyan bir insanlar topluluğu haline gelen bir takım oldu ve Tudor kendi kuyusunu kendisi kazdı.

Başka bi konu Ayhan Akman konusudur. Bu adamın bize yararı olduğunu düşünmüyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mevcut kadronun sampiyonluk icin yeterli oldugu icin net ve acik Tudor diyorum!
Teknik anlamda dogru yaptigi tek sey kondisyon.

Son düzenleme:
Önce yönetim, sonra Tudor. Tudor'a güvenmeleri bile başlı başına zaten yönetimi suçlu yapar eğer size göre suçlu Tudor ise, yanlış bir tercih yapmışlar demek ki.

İnanılmaz kötü değiliz. Sadece 1 puan gerideyiz,fikstür olarak da zor maçları atlattık ve avantajlıyız. Özellikle içeride çok baskın bir oyunumuz var.

Puan kayıplarını Tudor'a atmak = kolaya kaçmak. Fener maçında hakem faktörü vardı mesela. O penaltı verilse başka şeyler konuşulurdu.

Basiretsiz yönetim, yetersiz kadro da önemli etken tabi ki. Israrla söylüyorum takımın kurtarıcısı Yasin. Adamlarda Negredo,Talisca,Lens,Medel kulübede. Farka bakın.

2 senedir insan içine çıkamıyoz derbiler yüzünden diyoz hayla 1 puan ileride,geride muhabbeti yapılıyo le havle vela..

Üst Alt