Kötü Gün Galatasaraylıları Kimler? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kötü Gün Galatasaraylıları Kimler?

Sanırım o benimdir.. Gittiğim maçlar çoğunlukla farkla yenildiğimiz maçlar oldu.

Sezonları hatırlamamakla beraber

5-0 Bursa 5-1 Rize 5-0 Leverkusen

hatırladıklarım :asd:

Haa Efsane Juve maçında staddaydım. Sneijder benim olduğum tribündeki kaleye doğru topu yuvarlamıştı

Tam 1 kötü gün taraftarıyım. Skibbe ve Cevat hocayla resimlerim var. O derece kötü gün taraftarıyım :asd:

Seninki kötü günlük değil, cünüplük renktaş. Bi tek juventus maçına abdestli gitmişsin onu da zar zor kazanmışız işte.

Sanırım o benimdir.. Gittiğim maçlar çoğunlukla farkla yenildiğimiz maçlar oldu.

Haa Efsane Juve maçında staddaydım. Sneijder benim olduğum tribündeki kaleye doğru topu yuvarlamıştı

Tam 1 kötü gün taraftarıyım. Skibbe ve Cevat hocayla resimlerim var. O derece kötü gün taraftarıyım :asd:
5-0lık Bursa maçına gitmen özellikle müthiş olmuş o kadar maç arasında onu yakalamışsın o zaman.

Renkdaş sen gitme maça, 1 koltuk boş kalsın

Üst Alt