Kötü Gün Galatasaraylıları Kimler? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kötü Gün Galatasaraylıları Kimler?

evet arkadaşlar gün geldi çattı, düşmanların diline düşmemek adına gittik passoyu yeniledik(bu maddi sıkıntılar altında..) bedava bileti de kaptık bi yerlerden, velhasıl-ı kelam maça gidiyoruz. diğer kötü gün renktaşlarımızı da bu konuda görelim, isterseniz maç öncesi görüşebiliriz tanışalım gsyi yatıralım masaya.
ben pegasus üstte olacağım(bedava biletle anca bu kadar :asd:) siz nerdesiniz kötü gün taraftarları?

not: iyi gün taraftarları hala maça gitmeyi dursunculuk sanmasın...

GSC'nin yetiştirdiği Berat'ı görüp gurur duymamak namümkün... Yüzümüzde beliren ifade;

Diyorlar Berat ne zamandır yoktu bilet için piyasaya çıktı.Hayır.. Berat kötü günlerde ortaya çıktı..

Mkhitaryan kılıklı Berat seni dövmeye gelebilirim stadın girişine.

ua'nın sucuk tezgahının oralarda buluşalım

Yolun açık olsun asker. 90 Dakika destek. 90 Dakikanın sonunda "Yönetim İstifa" seslerini Anadolu'nun dört bir yanından duymak istiyoruz.

Sanırım o benimdir.. Gittiğim maçlar çoğunlukla farkla yenildiğimiz maçlar oldu.

Sezonları hatırlamamakla beraber

5-0 Bursa 5-1 Rize 5-0 Leverkusen

hatırladıklarım :asd:

Haa Efsane Juve maçında staddaydım. Sneijder benim olduğum tribündeki kaleye doğru topu yuvarlamıştı

Tam 1 kötü gün taraftarıyım. Skibbe ve Cevat hocayla resimlerim var. O derece kötü gün taraftarıyım :asd:

Üst Alt