Kovaç: "Böyle olacaksa evimize dönelim"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hakem berbattı ama sebebi var. Melo'yu atan hakem diyetini ödedi diyebiliriz.Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
 
Siz ne sandiniz? İlk maç. Ve ev sahibi Bezilya kendi sahasında kendi seyircisi önünde dünya kupası başlangıç maçını yapıyor. Hırvatistana hiç verirlermi maçı? Kupanin ve turnuvanin bu şekilde ilk maçta tadını kaçırmak isterlermi hiç? Alayı mafya
 
Bu Brezilya maçlarına bilerek mi uzak doğulu hakemler veriyorlar bizede öyle olmuştu. Adamlar Brezilyalılardan daha fanatik.
 
Bence abartılacak bir takım konfederasyon kupasında ispanya yı delik deşik ettiklerini hatırlatırım.Geçen sene ile bu seneyi kıyaslamak saçma.Bu sene Brezilya'nın oynadığını bütün hazırlık maçlarını izledim.Dünde maçı izledim.İspanya'nın da maçlarını izledim.Şuan ki form durumlarına göre İspanya senin deyişinle Brezilya'yı deli deşik eder.Basın çok abartıyor Brezilya'yı.Kupa İspanya ve Almanya arasında gider gelir.
 
Geçen sene ile bu seneyi kıyaslamak saçma.Bu sene Brezilya'nın oynadığını bütün hazırlık maçlarını izledim.Dünde maçı izledim.İspanya'nın da maçlarını izledim.Şuan ki form durumlarına göre İspanya senin deyişinle Brezilya'yı deli deşik eder.Basın çok abartıyor Brezilya'yı.Kupa İspanya ve Almanya arasında gider gelir.Bana dün cok ciddiyetsiz gibi geldiler ama ilk mac kimseyi aldatmasin bence.

Bireysel olarak hepsi süper ama takım olamıyorlar. Zaten dünkü maçın hakkı beraberlikti ama geçen seneki gibi oynarlarsa yenemeyecekleri takım yok bence.
 
Kovac haklı;Hakem gerçekten katletti,diğer katleden de hırvat kaleciydi.Yoldan birini tutup getirsen 1ini kurtarırdı.Daha nerede durması gerektiğini bilmiyor.Pozisyon alma sıfır.
 
valla brezilya kayrılacaksa izlemeyelim gerçekten ama sanmıyorum iyi bir takımla yapacakları maçta kötü bir oyun sergilerlerse hakemde kurtaramaz ispanyollar almanlar felan hiç affetmez harcarlar..
 
Brezilya milli takımı tıpkı bizim ligdeki şikeciler gibi hakem öyle bir penaltı verdiki Hırvatlarin en ufak hatasını bekliyordu maç boyunca onuda yakaladı verdi penaltiyi zaten Brezilyalı oyuncuların üstünde büyük bir baskı var Brezilya elenirse ülke daha çok karışır dünya kupası rezil boyutlara gelirGT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt