Kozak: "Ünal Aysal’ın gidişini yadırgadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kozak: "Ünal Aysal’ın gidişini yadırgadım"

Radyospor

Galatasaray’ın etkin isimlerinden Hayrettin Kozak, başkan Ünal Aysal’ın transfer görüşmesi için Madrid’e gidişinin aleni biçimde duyurulmasını doğru bulmadığını söyledi.

TRANSFER GÖRÜŞMESİNİN DUYURULMASI CİDDİ BİR GÖRÜNTÜ OLUŞTURMADI

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Kozak, “Başkanın, transfer görüşmesi için Madrid’e gitmiş olmasını fazla sevmedim. Bu duyurulmadan yapılmalıydı. Sevineyim mi, üzüleyim mi bilemiyorum. Özel uçakla gidişin aleni olarak duyurulmasını kabul etmiyorum. Bu ciddi bir tablo değil. Kulüp adına çok üzücü bir tablo” dedi.

REYES, FORLAN VE UJFALUSİ’NİN GELMEMESİ ÇOK ÜZÜCÜ OLUR

Transfer temaslarının içerisinde doğrudan başkan Aysal’ın bulunması nedeniyle, transferlerin gerçekleşmeme olasılığını düşünmenin bile üzücü olduğunu dile getiren Hayrettin Kozak, “Üç oyuncunun bonservis ücretleri çok yüksek. Ama koskoca başkan yanına 3 yöneticiyle bitmişken transferin gerçekleşmemesi de çok üzücü olur. İşin içine koskoca başkan girince bu futbolcuların transfer edilmemesi iyi bir görüntü olmaz.

ADNAN POLAT İÇİN “NO COMMENT” DİYORUM

Eski başkan Adnan Polat’ın açıklamaları ve mali konudaki tespitiyle ilgili olarak da değerlendirme yapan Kozak, “Adnan Polat, “Ünal Aysal, bırakır kaçak” kelimesini hiç hoş karşılamadım. Yakışıksız ‘Kaçar’ ne demek. Ünal Aysal’ın duruşu, kişiliği bellidir. Aysal, yangından kaçar gibi gitmez. Bir sorun olduğunu düşünürse, medeni şekilde bunu ifade ederek gider. Adnan Polat, o kadar yanlış şeyler konuşuyor ki son dönemde ona diyecek kelime bulamıyorum. Rakamlarla çok oynuyor. Polat Galatasaray’ın ihtiyacı 20 milyon avro, belki transfer için de 10 milyon avro gerekir diyor. İnanılır gibi değil. Ortada bir faaliyet raporu var. Yeni yönetimin tespit ettiği vadesi geçmiş, yalnız borç tutarı 70 milyon dolarken Adnan Polat, böyle ipe sapa gelmez lafları nasıl söylüyor. Buna da şaşırdığımı söylüyorum. Polat, gazete röportajının iradesi dışında yayımlandığını beyan ediyor. Ben de ‘no comment’ diyorum. Söylediklerini ciddiye almıyorum. Alınmaması gerektiğini düşünüyorum.

Cevap: Kozak: "Ünal Aysal’ın gidişini yadırgadım

Bu Ozgur sancar'a uyeler heralde.Herkes bu adamin programina katiliyor.Hep de olumsuz ne hikmetse.

Öfff, birileri ağırlığını koyamıyor diye bugüne kadar bir halt yapamadık zaten. Bırakın da başkan sorumluluk alsın biraz. Olmazsa da canı sağ olsun.

Bende dogru bulmuyorum ama bunu hayri kozagın resmi olmasada danısman oldugunu biliyoruz baskan kendi agzıyla demişti bizzat baskana iletse daha şık olurdu. Basında böyle yer bulmak bizim icin iyi degil

Abi ortamı huzursuz yapmak için zırt pırt çıkıp konuşulurmu ya.bi sus bak işine be adam.Başkan boşuna demiyor Galatasarayın düşmanı Galatasaraylılar diye.

Hayrettin Kozak başkalarına söylediğini kendi yapmaya başladı. Biraz sussun artık.

Hayri Kozak'a bende katılıyorum da cıkıp radyo da konusmuyorum biraz sukunet. Zaten arayan da olmadı.

“Üç oyuncunun bonservis ücretleri çok yüksek. Ama koskoca başkan yanına 3 yöneticiyle bitmişken transferin gerçekleşmemesi de çok üzücü olur. İşin içine koskoca başkan girince bu futbolcuların transfer edilmemesi iyi bir görüntü olmaz.''

Bende dün aynısını dedim ama millet nerdeyse dövecekti o biçim

Tamam Hayri kardes.. Adnan Polat döneminde konusuyordun, destekliyorduk.. Belki de senin sayende yeni bir baskan geldi... Simdi susup destek olma zamani.. Sen hala konusuyorsun be abicim..

Ben de senin alenen açıklamalarını yadırgamaya başladım artık Hayri Kozak.

bu kulüpteki muhalifler artık susup icra mamakının yani yanetimin rahat çalışacağı bir ortam bıraksalar artık çok iyi olacak, günahı ve sevabı ile yaptıklarının hesabını genel kurullarda verirler muhaliflerde orada hesap sorarlar adnan polatın dediği gibi güvenlik kamersı görünce konuşmasınlar artık adnan polat kendisine yapılınca nasıl rahatsız oluyorsa şimdi kendisi aynısını yapmasın ve yanetimi rahat bıraksın. daha çok yeni bir yönetim ve şimdiden her yaptıkları irdelenir halde ama allahtan yönetimdekiler kimseye cevap verme gereğinde bulunmadan kimsenin dediklerine kulak asmadan işini yapıyorlar gözüküyor ve bu beni mutlu ediyor. ynetime ve fatih terime güveniyorum ben.

Hayri Kozak iyidir.Boşa muhalefet yapmaz.Eleştirileri yapıcıdır.

Hayri abi tamam dedik,seni sevdik,reissin dedik.Ama artık sus yahu.Lütfen.Sürekli eleştiriyorsun sayın abim...:(

Üst Alt