Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler


Arkadaşlar 28 kasım 2010 da yapılacak kpss ortaöğretim -önlisans sınavına hazırlanma biçiminiz, hangi bölüm mezunusunuz ,tahmini alabileceğiniz puanlarınız ,hangi konulara ağırlık vermeliyiz vb her şeyi paylaşalım.

Personel alım ilanları,yapılacak sınav ilanları,kpss hakkında güncel bilgiler vs paylaşabilirsiniz.
 
Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisansNeden uğraşıyosun ki.Enayimisiniz.Gir cemaate.Al soruları.Hem senden müslümanı olmaz hemde sınavı dereceyle kazanırsın.Bu kadar.Rahat olun.Cemaatçilerin sülalesi rahat
 
Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisansNeden uğraşıyosun ki.Enayimisiniz.Gir cemaate.Al soruları.Hem senden müslümanı olmaz hemde sınavı dereceyle kazanırsın.Bu kadar.Rahat olun.Cemaatçilerin sülalesi rahatUğur Doğan bak seni birkere uyardım birdahakinde uyarmam İHRAÇ'ı yersin artık yeter !Her konuda Siyasete bağlıyorsun olayı yada Dine . Birdaha siyaset konusu geçmeyecek, geçenlerin içinde sen varsan onlar siyasetten 1 ay yerse sen ihraç yersin onuda söylüyeyim sana .Yeter artık senin olduğun heryerde siyaset konusu açılıyor !
 
Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisansUğur Doğan bak seni birkere uyardım birdahakinde uyarmam İHRAÇ'ı yersin artık yeter !Her konuda Siyasete bağlıyorsun olayı yada Dine . Birdaha siyaset konusu geçmeyecek, geçenlerin içinde sen varsan onlar siyasetten 1 ay yerse sen ihraç yersin onuda söylüyeyim sana .Yeter artık senin olduğun heryerde siyaset konusu açılıyor !Neden gocundun? Sendemi cemaattensin? Yanlışım varsa ihraç vermezsen namertsin.Adam konu açmış,kpss de o şerefsizler yüzünden ertelenmiş.Konuyu GS ye mi bağlıcam tabi cemaaete bağlıcam.
 
Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisansönlisans mezunu olarak girecem, sayısala ağırlık vermeyi düşünüyorum, hiç yapamıyorum, bu halde bile 67 almıştı son sınavda, bakalım hayırlısı.Şu ana dek çalışmadım ertelenmesi belki vesile oldu benim için:D önerebileceğiniz siteler varsa memnun olurum biraz kafa yorayım.
 
Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisansNeden gocundun? Sendemi cemaattensin? Yanlışım varsa ihraç vermezsen namertsin.Adam konu açmış,kpss de o şerefsizler yüzünden ertelenmiş.Konuyu GS ye mi bağlıcam tabi cemaaete bağlıcam.Valla cemaatçilerden ne istersiniz anlamam. Birçoğu senden daha adam insanlar, emin ol.Not: Bana gelecek cevap veya rapor örneği; "Adamlığımı sorgulamak sana mı düştü?"Ek olarak; aynı ülke topraklarında aynı bayrağın altında, aynı dine mensup, aynı vatan için savaşabilecek, aynı vatana aşık, aynı bayrağa tapan insanları sorgulamak da sana düşmez. Ha, sorguluyorsan da kimseyi rencide edici konuşma lüksün ve hakkın yok. Şerefsizmiş, ben ne şerefsizler sayarım sana, Atatürk'çüyüm diye geçinen. Geç bu işleri hacı, siyasette yarımsın, eksiksin.
 
Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisansarkadaşlar bu konuya biraz ilgi gösterelim.neticede gelecek meselesi .hiç kpss ye girecek yokmu..
 
Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisansdeneme testleri paylaşalım.soru bankası paylaşalım.yerletirmeler ile alakalı yorumlar yazalım.biraz kımıldayalım :D
 
Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisanssınava kalem bile götürmek yasak diyorlar

suyuna kadar sınav yerinden verilecekmiş

doğrumu?
 
Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisans28 kasımdaki sınava için 24 kasıma kadar ösym ye sağlık raporu mu vermek gerekiyor?
 
Üst Alt