Kranjcar mı geliyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kranjcar mı geliyor?

Cevap: Kranjcar mı geliyor?

niko kranjkar.. tottenhamın müzmin yedeği müzmin sakatı.. vay be kimlere kalmış benim galatasarayım

FM'de ne zaman Tottenham kariyeri açsam kovalayarak gönderirdim bu adamı. Umarım bu hareketimi bana yedirecek türden bir performans sergiler.

(Geleceğini varsayayıyorum tabii)

Yarenler haber doğru... Geçen seneden beri Krancjar Galatasaray klubune öneriliyor... Oyuncu bize sıcak daha öncede söylemiştim... Gelirse FT onaylarsa Melo-Selçuk-Kranjcar üçlüsü devrim yaratır... Tabi sakatlık sorunu tam anlamıyla atlatılmıssa.. Sola Arshavin, Gaitan (biraz zor ama ilgiliyiz) Podolski (Arsenal kesenin ağzını açtı) üçlüsündenn biride alınırsa seneye CL için sağlam adamlar atmış oluruz...Bakalım kismet...

Sakatsa iyileşir canım nolacak.Geçen sezon İng.'de 7 gol attıysa burda daha fazla atacaktır.İlaç olur.Antibiyotiktir.:)

Hayır o 7 gol İngiltere'de değil, tüm senenin performansı. Gollerin 5i ve asistlerin tamamını Hırvat Milli Takımı'nda yaptı.

İngiltere performansı: 13 maç, 381 dakika ve 2 gol. Bu maçların 11 tanesinde oyuna sonradan dahil olmuş, birinde 90 dakika tamamlamamış, birindeyse 90 dakika sahada kalmış.

Bu sene Avrupa da yokuz yine iyi transferler yapıldı

şampiyon olduk mu yeni transferleri düşününce çıldırıyorum

Başkan muhakkak iyilerini alacaktır merak etmeyin.

Kranjcar cok iyi adam bence mukemmel olur orta sahamiza . Fakat ne var ki bu seyirciyi tatmin etmez zira kendisi top cambazi - bal yapmayan ari degil .Turk seyircisi tribune oynayip cok sik haraketler yapip karsiliginda ortaya ne gol ne asist cikarmayan takima katkisi cok cok cok kisitli olan oyunculari daha cok seviyor .

Bence alabilirsek mükemmel bir transfer olur.Hem melo-selçuk-kranjcar gibi avrupa standartlarında bir ortasahamız olur hem de engini sola kaydırıp rierayı izlemek mecburiyetinden kurtuluruz.

niko kranjkar.. tottenhamın müzmin yedeği müzmin sakatı.. vay be kimlere kalmış benim galatasarayım

Bizim alabileceğimiz oyuncular arasında öyle bir isim söyle ki bana bu oyuncuyu Totthenam a aldığında Bale ve Modric i yedek bıraksın. Sakatlık konusunu bilmiyorum ama bu yedeklik konusu biraz saçma olmuş.

[video=youtube;DBcYddWzopY]https://www.youtube.com/watch?v=DBcYddWzopY&feature=related[/video]

Niko iyidir. Adnan Polat'lı olan geçen yaz çok istenmişti forumda.

Engin'i sola alıp, sağa da kalite bir yabancı alırsak hücum gücümüz ciddi artar.

Üst Alt