Kranjcar mı geliyor? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kranjcar mı geliyor?

srfydn Şeref Aydın

twitter.com/#!/srfydn/stat… duymuslar mi ali naci? @nkucukk :))

nkucukk ali naci küçük

Şu bir gercek ki eger Kranjcar gelirse G.Saray orta sahasina ilac olur...selcuk melo kranjcar muhtesem üclü olur ortada..umatim hoca onaylar

nkucukk ali naci küçük

Hirvat bircok oyuncunun mutlu bir kariyer yasadigi Türkiye de futbol oynamaya sicak bakiyor..Zaten menajerleri ile baskan Aysalin locasinda

48 dakika önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

nkucukk ali naci küçük

Kranjcar icin Terim onay verirse Tottenham a 6 milyon euroluk teklif yapilacak..Kranjcar da baskanin locasinda Tomas Rapajic gibi vatandasla

49 dakika önce

nkucukk ali naci küçük

Tottenham ve Hırvatistan Milli takiminin yildizi Niko Kranjcar maci Ünal Aysalin locasinda Bülent Tulun Aysalin damadi Cem Sirin ile izledi

@srfydn

Şeref Aydın

kranjcar demisken.. tam da Galatasaray'in ihtiyaci olan bir adam. duy bu sesi yonetim :))

11 Kasım Twitter for iPhone aracılığıyla

Cevap: Kranjcar mı geliyor?

Bence gelme ihtimali yüksek, Totthenham'dan ayrılmak istiyordu zaten.

Yalnız umarım kanat adamı olarak transfer edilmez, kanatta daha süratli adama ihtiyacımız var. Kranjcar sağ/sol iç olarak oynatılırsa müthiş katkı sağlar kanımca, zaten Totthenham'da Modric'in olmadığı zamanlar da orta sahada b2b olarak kullandılar Kranjcar'ı gayet de başarılı olmuştu.

Sık sakatlıklar geçirse de ben sıcak bakıyorum Kranjcar'a.

Ulen şeref sen söylemiş olmasan şu ismi klasik medya sallamaları diyeceğim ama doğru ise çok güzel bir transfer olur.

Imzalar atilmadigi surece hayirli olsun diyemeyiz, bu konu'da sanirim akillanmisizdir artik.

Kranjcar'i cogu kisi istiyor, ben hic izlemedim fakat gol ve assist oranlari yuksek bir oyuncumu?

Çağatay abi de bahsetmişti Kranjcar ile görüşüldüğünden/ilgilenildiğinden. 1 ay oluyor belki... Rosicky'den daha iyi bir hamle olabilir yaş ve istikrar açısından.

Imzalar atilmadigi surece hayirli olsun diyemeyiz, bu konu'da sanirim akillanmisizdir artik.

Kranjcar'i cogu kisi istiyor, ben hic izlemedim fakat gol ve assist oranlari yuksek bir oyuncumu?

Geçen sene 33 maçta 7 gol 4 asist istatiğiyle oynamış.

Fatih hoca onaylar umarım falan diyorlar.Hocanın haberi yoksa hayatta onaylamaz bu transferi.Gider Reyes bitiğini aldırtmasa bari hoca.:(

Malum hocamızın kendi aldırmadığı oyunculara karşı ön yargısı var.:(

Sakatsa iyileşir canım nolacak.Geçen sezon İng.'de 7 gol attıysa burda daha fazla atacaktır.İlaç olur.Antibiyotiktir.:)

Üst Alt