Krasic İstanbul'da | İddia - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Krasic İstanbul'da | İddia

Cevap: Krasic İstanbul'da

alexi bitirme hamlesi olarak görüyorum bunu kuyt yedek kalmaz tahminimce aykut yine alexi yok etme şenliklerine başlamış ama 4.hafta yine alexi oynatır krasici yedeğe çeker muhtemelen :asd:

Alex varken onu hayatta kesemez Aykut. Kuyt'u forvet falan zor oynatır bence.

Alex'i birden kesmez ama yavaş yavaş kesicektir muhtemelen.Gerçi her sene başı aynı şeyi deneyip Alex'e döndüğünü hatırlıyoruz ancak bu sefer iyi kanatları oldu gerçekten ve Kuyt iş yapabilir kanımca.Umarım sağlam bir orta saha almazlar.Kağıt üstünde iyi bir kadroları oldu kabul etmek gerek ama başta Aykut olunca uygulaması nasıl olucak bilemiyorum,gerçi Aziz çıktı içerden kurar 11'i verir Aykut'a..

Alex'li Fenerbahçe'yi görmektense , bunu görmek daha iyidir.

Gerçi Kuyt malını 2 maç sonra keser yerine Sow ile beraber Alex'i oynatır.

________VOLKAN__________

GG__Egemen__Rolando[yobo]_Hasan

Krasic__Mehmet__X__Stoch

________Alex_____________

________Sow_____________

Gayet iyi.

Birde bu adamların alayı süper kupa maçında oynayacak.

Umarım Yobo'yu alırlar oldum olası hiç beğenmedim o adamı.Kademeleri çok zayıf ve markaj konusunda eksiklikleri var bana göre.Forveti iyi olsa da defanslarıni iyi bulmuyorum.Takım olarak hala onlardan iyiyiz kadro olarak ki 3 transfer daha gelirse fark daha da açılacaktır..

günü kurtarmak ,angut taraftarlarını avutmak için yapıyolar transferi...yarın birgün bişey olsa ilk yabancılar gider.iyi uykular : )

Fener önce ortasaha alsın göbekte oynayan 2 oyuncunun uyumu Cok önemli 4/4/2 de Topal-Baroni oynarsa fenerliler delirir

Baroni'yi kesemezler iki senedir en formda oyuncuları.

Bizim geçen sene yaptığımızı daha iyi kanat oyuncuları ile denemek istiyorlar işte.

Ayrıca Krasic gelirse Alex'e veda anlamında gelir bu ki izlediğim tüm hazırlık maçlarına dayanarak, Alex oynamadığı zaman diğerleri bir şey yapamıyor.

Krasic elbette ki iyi oyuncu, etkili oyuncu ama en lazım olmayan mevkilerini dolduruyorlar.

Alex'li Fenerbahçe'yi görmektense , bunu görmek daha iyidir.

Gerçi Kuyt malını 2 maç sonra keser yerine Sow ile beraber Alex'i oynatır.

________VOLKAN__________

GG__Egemen__Rolando[yobo]_Hasan

Krasic__Mehmet__X__Stoch

________Alex_____________

________Sow_____________

Gayet iyi.

Birde bu adamların alayı süper kupa maçında oynayacak.

hayırlısı olsun. Türkiye ligleri için çok iyi transfer. tabi oynatabilirlerse. unutmayalım ki kimin kimi yeneceği belli olmaz. kağıt üstünde güçlü olabilirler ama dediğim gibi herşey saha'da bitiyor.

Üst Alt