Krasnodar, Yasin Öztekin'i İstiyor İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Krasnodar, Yasin Öztekin'i İstiyor İddiası!

İyi bonservis veriyorlarsa gitsin, vermiyorlarsa otursun. Aklını verdiğinde çokta kötü oyuncu değil, misal geçen maç girip 2 pozisyon yarattı, pas çıkarsa 2 gol daha bulmuş olacaktık. Oyun sıkıştığında sonradan girip yorgun bekleri zorlayabilir belki. Selçuk gibi işlevsiz görmüyorum Yasin'i

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11 kişiyi çalımlayıp gol atmaya çalışması amatörce

Bvb alt yapısına sahip bir topcunun böyle oynaması saçma yenı kadroda taraftar ve futbolcu baskısından dolayı kendını düzeltip iyi bir yedek olacağını düşünüyorum

Çünkü maç sonu Rodriguezı göremedim tarzı mahcup bir acıklama yapmış. İyiye işaret

kwadwo gelecek dertler bitecek. ?

Merhabalar duyum var mı? ?❤

yedek kalmak zoruna gidiyorsa çalışacaksın kayseri'nin apaçi topçusu galatasaray gibi takıma gelince kendini bir halt sandı. kimsin lan sen ? dün gelen rodriguez seni kesmişse oturup düşüneceksin . oyuna girdiğinde fark yaratacaksın ki ilk 11'i zorlayasın .
amacı takımı sabote etmek olan topçuyu iki uyaracaksın tekrarında derhal kadro dışı bırakacaksın . aynı naneyi kupa maçında kırmızı yiyerek yaptı zaten . rodrigez mi sakatlandı koy alt yapıdan bir genci en azından çalışır didinir . hata yapsa hiç mühim değil.
önce adam olmayı öğrenecek . parasını alırken iyi yedek kalınca auvvvv .

kimse bunu almaz elimizde patladı .

Üst Alt