Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 303 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
58.000'e doğru düşüş devam ediyor oradan bir tepki yemesini bekliyorum ama asıl hedef 52.000'e gelmesi olur ondan sonra yeni ath için yukarı çıkabilir çıkarsa 80.000-85.000 aralığına çıkıp tekrardan 40.000 seviyelerine inecek diye tahmin ediyorum ama boğa dönemi bitti mi yoksa ara bir trend mi orasını kestirmek zor haberleride takip etmek gerekiyor.

İsrail-İran arasındaki gelişmeleri takip etmek lazım savaş olmayacaksa dediğim senaryo olabilir ama iki ülkenin arasındaki gerginlik sürdükçe sıkıntı olur.
Boğanın ortasına anca geldik. İkinci yükseliş trendi ve en son çıldırma pumplarına daha var.

Bu arada bana göre etf sayesinde btc artık %50 den fazla birden düşmeyecek.

50k nın altı bence yok.

Belki de son kez o seviyeleri gördük hatta.

150k ath olsa, ayı döneminde yine max 50 k'lara düşer diye düşünüyorum.

Tabi piyasada her şey olabilir bu benim düşüncem

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dxy 107 seviyesinden yıkılmadan, btc dominans 60 seviyesinden yıkılmadan bu piyasa rahatlamaz.

Öyle ya da böyle fed faiz indirecek.

Para arzı illa ki artacak. Halving zaten kapıda.

Attık Oltayı bekliyoruz.

Boğanın ortasına anca geldik. İkinci yükseliş trendi ve en son çıldırma pumplarına daha var.

Bu arada bana göre etf sayesinde btc artık %50 den fazla birden düşmeyecek.

50k nın altı bence yok.

Belki de son kez o seviyeleri gördük hatta.

150k ath olsa, ayı döneminde yine max 50 k'lara düşer diye düşünüyorum.

Tabi piyasada her şey olabilir bu benim düşüncem

Altın için mesela her zaman olumlu söylenir savaş çıksa artar kaos çıksa artar insanların en güvendiği yatırım aracıdır ama kripto piyasası biraz pamuk ipliğine bağlı varsayıyorum dünya savaşı çıksa muhtemelen bitcoin'de onla beraber yok olma noktasına gelir gündelik haberlere çok bağlı oluyor.

Teknik analiz bunlar hep sadece işleyen sisteme göre ama kaos senaryolarında ne destek ne direnç ne de başka şey çalışıyor direk insanlar nakite geçiyorlar.

Altın için mesela her zaman olumlu söylenir savaş çıksa artar kaos çıksa artar insanların en güvendiği yatırım aracıdır ama kripto piyasası biraz pamuk ipliğine bağlı varsayıyorum dünya savaşı çıksa muhtemelen bitcoin'de onla beraber yok olma noktasına gelir gündelik haberlere çok bağlı oluyor.

Teknik analiz bunlar hep sadece işleyen sisteme göre ama kaos senaryolarında ne destek ne direnç ne de başka şey çalışıyor direk insanlar nakite geçiyorlar.
Altın ile btc arasında çok fark var.
Biri asla ikamesi olmayan en değerli maden.
Btc ise şu an teknolojisi ile ön planda olan ve teknoloji hissesi gibi hareket eden bir varlık.

Dünya savaşına benzer covid yaşadı bu piyasa.
Millet "ne kriptosu abi, millet maske ile geziyor Allah aşkına" dedikten sonra bu piyasada neler oldu hepimiz biliyoruz.

Kriz btcyi sever. Üstelik döngü de şu an tam uyuyor. Ha eğer atom bombalı bir meydan muharebesine dönerse olay zaten ne btc ne de altının para edeceğini sanmıyorum artık :D

Üst Alt