Kripto Para Birimleri ve Coinler

Onur Bakır

Şef Gümüş Kıvrım
artık patlasada ekran kartı piyasası düzelse. 500TLlik ekran kartları 1000TL oldu sayelerinde

Ömer Tezcan

10 Numara!
Piyasada ekran kartı kalmadı, sokayım kripto para biriminize.

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Bitcoin (BTC) €7.137,03

Ethereum (ETH) €704,88

Verge (XVG) €0,045168

TRON (TRX) €0,037541

ReddCoin (RDD) €0,005356

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Bitcoin (BTC) €5.543,31

Ethereum (ETH) €332,67

Verge (XVG) €0,071011

TRON (TRX) €0,029963

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
@Keramettin TANRIVERDİ reis bu bitcon niye düstü sen bilirsin. sanal paradan 1 gram anlamadigim icin soruyorum tabiki. sürekli deger kazanip duruyordu bir ara. borsa bitti bi de bu basladi.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Anlattık bunları geride.
3 k yı görür diyormusun hala ?
İşler çok yoğun son dönemde hiç takip edemedim ama tekniğe göre yeni bir dib oluşumu içinde yani mümkün. Tabii üretim maliyetinin altına inmesi soru işareti.

Bir de alt coinler deli arttı son dönemde btc düşüşüyle paralel olarak ya keriz avlıyorlar ya da genel bir toparlanma var, XVG kısa sürede 4 katına çıktı mesela.

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım
İşler çok yoğun son dönemde hiç takip edemedim ama tekniğe göre yeni bir dib oluşumu içinde yani mümkün. Tabii üretim maliyetinin altına inmesi soru işareti.

Bir de alt coinler deli arttı son dönemde btc düşüşüyle paralel olarak ya keriz avlıyorlar ya da genel bir toparlanma var, XVG kısa sürede 4 katına çıktı mesela.
Arada takip ediyorum altcoinler btc düşerken klasik düşüyorda mesela btc 7 k oldu 1 gün o seviyede kaldı düşmedi hemen pump yiyen , yada doğal yükseliş yaşayan coinler oluyor xvg'yi çok takip etmedim ama her gün binancede bakıyorum banko 3 coin pump yiyor keriz avı sürüyor o arada btc dahada düşerse millet kaçar diye belki tutuyorlar bu seviyede çünkü altcoinden kırıyolar zaten parayı btc'yi daha düşürüp milleti kaçırmaya gerek yok.

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator

Arada takip ediyorum altcoinler btc düşerken klasik düşüyorda mesela btc 7 k oldu 1 gün o seviyede kaldı düşmedi hemen pump yiyen , yada doğal yükseliş yaşayan coinler oluyor xvg'yi çok takip etmedim ama her gün binancede bakıyorum banko 3 coin pump yiyor keriz avı sürüyor o arada btc dahada düşerse millet kaçar diye belki tutuyorlar bu seviyede çünkü altcoinden kırıyolar zaten parayı btc'yi daha düşürüp milleti kaçırmaya gerek yok.
XVG geleceği parlak bir coin. İşte o dediğin değişti son dönemde alt coinler yükseldi btc düştü.

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
Güzel şeyler görüyorum, btc is back olabilir, dipten çok hacimli topladılar.

Sıralı hedefler 10-14-19-22 bin dolar

İyi topladılarsa gider yoksa yine dip yaptırıp mal toplamaya devam ederler.

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım
Güzel şeyler görüyorum, btc is back olabilir, dipten çok hacimli topladılar.

Sıralı hedefler 10-14-19-22 bin dolar

İyi topladılarsa gider yoksa yine dip yaptırıp mal toplamaya devam ederler.
Bence 2.cisi olacak fake yükseliş öyle hemen boğaya geçmek yok yeterince süründürmediler

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
@Keramettin TANRIVERDİ adminim market dominancede btc oranı gittikçe düşüyor millet altlara kaçıyor bu durumda btc düşüşü beklenebilir mi yada bu kaçış bize ne tür zemin hazırlar ?

Ripple bile yüzde 8 olmuş.

Ekli dosyayı görüntüle 21013
Geçen bundan bahsetmiştim.

Aklıma gelen şu, karını eden etti bu kez btc için yeni sermaye oluşturma çabası var, dolayısıyla önce btcyi düşürdüler, buna paralel olarak alt coinler de düşünce toplamaya başladılar kelepir fiyattan.

Şimdi altları yükseltip tepeden çakacaklar muhtemelen ve gelen parayla tekrar btc yükselişi dolayısıyla alt coin düşüşü başlayacak.

Diğer türlü bir strateji anlamsız olur.

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım

Aklıma gelen şu, karını eden etti bu kez btc için yeni sermaye oluşturma çabası var, dolayısıyla önce btcyi düşürdüler, buna paralel olarak alt coinler de düşünce toplamaya başladılar kelepir fiyattan.

Şimdi altları yükseltip tepeden çakacaklar muhtemelen ve gelen parayla tekrar btc yükselişi dolayısıyla alt coin düşüşü başlayacak.

Yani şuan btc'de durmak daha mantıklı illa ki geçiş olucak diyorsun

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator

Yani şuan btc'de durmak daha mantıklı illa ki geçiş olucak diyorsun
Süre olarak değerlendirmek lazım.

Şimdi işin iki yönü var alt coinde artış potansiyeli daha yüksektir ama düşüş potansiyeli de daha yüksektir.

Ben olsam uygun alt coinlere para atıp hedef fiyatta çıkar btc toplardım.

Üst Alt