Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Kripto Para Birimleri ve Coinler


Altcoinler için yüksek kârlı dönemler. Altcoinden hedefe ulaşanlar btc ye dönecekler. Döngü bu şekilde. Portföyün % 20-25 ini btc de tutmak gerekir her ihtimale karşı. Birde BTG yi takip edin derim. Yatırım tavsiyesi değildir.


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
son günlerde baya degerlendi bitcoin.10000 seviyesi kritik gecerse 12000 e kadar yolu var.
favorilerim:

NEM
Ethereum
TBAR
MARK.SPACE
Ripple
Kucoin Shares

Hepsinden belirli miktarlarda tutuyorum elimde.
 
Bitcoin (BTC) €5.362,44

Ethereum (ETH) €398,67

Verge (XVG) €0,022314

TRON (TRX) €0,034080

ReddCoin (RDD) €0,003916
 
6000 doların altına düşmez diyorlar. Panik satışlarının bitmesi bekleniyor gibi haberler var. Neyse ki 2019 aralıkta 80.000 USD olacak :) YTD
 
Borsa basligini kapatmis arkadaslar... borsa bugün yine düsüste, ekonomi cöküyor diyorlar avrupa'da. altin ucusta, kriptolar düsüste.. nolacak bu ekonominin hali.
 
Paris Saint-Germain, Juventus, West Ham United, AS Roma ve Atletico Madrid gibi Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin de kullandığı Socios.com ile işbirliğine giden Galatasaray sarı kırmızı renklere gönül verenlere 'Taraftar Token' isimli kendi kripto parasını sunacak.
Galatasaray Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Paris Saint-Germain, Juventus, West Ham United, AS Roma ve Atletico Madrid gibi Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin de kullandığı Socios.com taraftarımıza Taraftar Token’ı olarak bilinen dijital varlıklara sahip olma seçeneği sunacak, kulübümüzle daha yoğun etkileşime girme ve daha yakın olma imkanı Türkiye’de bir ilk olacak. Taraftarımız, Socios.com aracılığıyla yapılacak taraftar oylamalarına katılarak kulübümüzle ilgili kararlarda söz sahibi olma imkanı yakalayacak.
Socios.com üyesi bir taraftarımız ne kadar çok token sahibi olursa kulübümüzün oylamaya sunduğu konulardaki yönlendirici yetkisi artacak. Uygulama üzerinden takımımızla ne kadar çok etkileşime girerse özel ve nadir deneyimler için düzenlenecek yarışmalarda ödül kazanarak özel hak ve ayrıcalıklardan kazanma ihtimali o kadar artacak.

Galatasaray Taraftar Token’ı, Fan Token OfferingTM adlı bir işlem vasıtasıyla 2020’nin ilk çeyreğinde Socios.com üzerinden satın alınabilecek. Taraftarlarımız bu blokzincir sistemi üzerinden aynı zamanda Socios.com’un kendine ait token’ı olan dijital para niteliğindeki Chiliz’i (CHZ) de kullanabilecek ve kriptopara borsaları üzerinden doğrudan uygulama-içi dijital cüzdanlarına aktarabilecek. Yani Taraftar Token’larını satın alma süreci son derece zahmetsiz bir süreç içinde, herhangi bir e-ticaret alışverişinden farksız olarak işleyecek.

Binlerce “Taraftar Token’ı” da, uygulamanın artırılmış gerçeklikte konum belirleme özelliği Token Avı’yla ücretsiz olarak dağıtılacak."

Ntv


———-
Golcao!!
 
Üst Alt