Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 223 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
işlem açmayı bırakın uygulama bile yok ne pc'de ne telefonda.
uzun bir süre dönmem 8-10'lara gitti beklentim sahte bir yükseliş sonrası.

Umarım çokca düşer,çünkü:
  • O kadar boş adam var.
  • O kadar boş coin var.
  • O kadar boş borsa var.
  • O kadar boş fenomen var.
  • O kadar çok kara para var.

Bu şekilde Devletlerin kabullendiği geleceği şekillendiren bir piyasa olma olasılığı yok.Şuan kripto alemi = kumarhane , kasa'da başlangıca özel kazandırıyor bize.
Nacizane görüşüm teknik-temel analizden bağımsız.
Bu arada duyar kasılmaz umarım bende %20 coindeyim gerekirse sıfırlansın bu kadar cahil olursak kaybettiğimize üzülmem ben.
Sağlıklı bir ortam olduğunu düşünmüyorum şuan.

Düşsün 20-30-40 neyse adam akıllı ''yatırım'' yapalım bizde.

Şu son düzeltmede yeni katılan,bilgisiz yatırımcıların %60'ı falan satmamıştır şimdide geri rakamlar toplamaya başladı.
Satanlarda ah keşke satmasaydım diyor.
Mürid toplayanlarda satmadıkça kaybetmiş sayılmazsın bak ben demiştim diyor.
Bu bilgisiz profillerin sayısı azımsanamayacak derecede Dünyada çok bence.
Eğer btc 62 falan görüp 2 gün yatay yaparsa ATH muhabbetine deli gibi nakit girmeye başlayacak bence , bu son düzeltmede alım yapmayıp pişman olan da dünya kadar adam vardır.
Ordan btc düştükçe bu pişman olanlar bu sefer kaçırmayım diye alacak ve o düşüş belkide son bulmayacak :ayyas:
senaryo yazdık ama bakalım ben işlem açmıyordum adam akıllı 1 aydır , son düzeltmede çok ufak miktar almıştım 54-55 seviyelerine yaklaştığında nakit oranımı %80-85'lere çıkarmıştım şimdi iyice nakdi yükselttim.
Fakirlerin parasını tamamen sömürüp , umudunu yitirecek hamle gelmedi bunu elbet bekliyorum.

Bakalım bol kazançlar hepimize , umarım yatırımlık mecra olur burası.

@Keramettin TANRIVERDİ
Adminim ben bugunde yaşamak istemiyorum 2-3 ay sonrasına götürürmüsün beni ?

İşin esprisi bir yana 2-3 aylık süreçte klasikleşen yerel ve global eski-yeni tartışmalar çıkacağını varsayarsak ekonomik olarak nasıl bir aksiyon almak daha kazançlı görünüyor şuan için senin bakış açından?

Ben kriptodan altına döndüm büyük kısmı , kalanda tl/tether dönüşümlü tutuyorum.Nasıl bir hamle bizi 2-3 ay sonra sürünün geleceği noktaya erken götürür-götürebilir.

(Varsayım-sallamasyon-tahmin tarzı yorumlar bekliyorum tabiki , kesin hükmü baronlar hariç verebilecek yok)
İdo-İco inceledim baktımda beni aşıyor yav onlardada çekimser kaldım , bist desen aman ağzımı açmayım spk var.
Az çok demeden tüm arzlarada katılan biriydim(eşit dağıtım) orayı patlattılar tahmin ettiğim gibi.

Ayrıca bu testere çok uzun sürmedi mi yav ? Ne ATH ne çakılma oldu

Ünlü edebiyatçı götheninde dediği gibi
satmazsanız zarar etmiş olmazsınız :)

dostlarımla konuşuyorum daha önce detaylı izah etmeme rağmen neden işlem açmıyorsun diyorlar , büyük düşüş-yıkım bekliyorum diyorum , daha ne olacak ki diyorlar.
ya uzun uzunda yazarımda herkes gibi bende yorgunum kimse kimseyide dinlemiyor ülkede zaten.

btc 100k , doge 1$ , pitbull 50cent . roket emojileri vsvs.

btc 100k olur ama 20k olmaz.
veya x bir rakam.

kolay kolay yanılacağımı sanmıyorum egoist görünsemde açık açık söylüyorum , inim inim inletecekler bence kriptoda.
fudcunun da ağababasıyım hepte öyle oldum.

benim gibilerle dalga geçiliyor bide , 38'ciler 30cular 40cılar noldu len bak döndü burdan 65 oldu vs vs.
sonunu göreceğiz genel yüzdede insanların kaçı kar etmiş bu kadar işlemden kaçı zarar etmiş onuda göreceğiz.

bir alış satış işlemi yaptım sadece o da gssözlük sayesinde. Sözlükte takılırken chiliz diye bir başlık gördüm adamın biri çok övmüş alın çok artacak diye boşta param varken deneyeyim zarara geçersem çıkarım dedim yüklü bir miktar aldım ardından coin patladı uçtu gitti sayesinde iyi para kazandık. Benim kumarım burada biter diyerek başka alış satış yapmadım çok şükür

Üst Alt