Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Coinbase guvenilir bir borsadir ama turkiye bokunu cikardigi icin suan uyelik vermiyor
Earn olayi var ,airdrop olarak size coin hediye eder . 120$ toplamisim bu zaman kadar
Bu dilencilikten ziyade ,ogrenmek icin de iyi birsey,aldigim para yatirimlarimin 25 de 1 kadar ama dedigim gibi videolar ile coinler hakkinda bilgi sahibi olabilirsiniz ve 3,5 dolarda hediye alirsiniz

Amerika dort gun tatile girdi. Bazi alt coinler hala anlik sicrayislar gosteriyor ama genel anlamda mainstream coinler belirli bir guvensizlik icindeler. %10 kayip var dunden bu yana. Onun icindir ki day trader degilsen yatirim yaptiktan sonra bir sure o parayı unutacaksin. Illa ki 90 dakikanin sonunda gulen biz olucaz.

Bana bu konuda destek verebilecek birisi var mı?
Boş vaktim çok bu ara yine eve kapandık. Ne zamandır bir şeyler öğrenmek bir yerden başlamak istiyordum okumam gereken makaleler izlemem gereken videolar olabilir yol gösterecek birisi olursa çok sevinirim anlık olarak al-sat yapmak istiyorum küçük miktarlar ile öğrenmek için

Bana bu konuda destek verebilecek birisi var mı?
Boş vaktim çok bu ara yine eve kapandık. Ne zamandır bir şeyler öğrenmek bir yerden başlamak istiyordum okumam gereken makaleler izlemem gereken videolar olabilir yol gösterecek birisi olursa çok sevinirim anlık olarak al-sat yapmak istiyorum küçük miktarlar ile öğrenmek için
Coin mi alıp satmak istiyorsun ben de merak ediyorum aslında bilen bili varsa ben de öğrenebilirim benim bildiğim Türkiye'de iki şirket var BTC Türk ve Thodex diye cep telefonu uygulaması da var Thodex'in geçenlerde Vakıfbank ile anlaşma yapmışlar 7/24 havale yapılması için bir diğer şirket Binance tr var kriptolarda önce grafik okumayı öğrenmek lazım

Amerika dort gun tatile girdi. Bazi alt coinler hala anlik sicrayislar gosteriyor ama genel anlamda mainstream coinler belirli bir guvensizlik icindeler. %10 kayip var dunden bu yana. Onun icindir ki day trader degilsen yatirim yaptiktan sonra bir sure o parayı unutacaksin. Illa ki 90 dakikanin sonunda gulen biz olucaz.
Bazı coinler iki ayda x100 yapmış 2021'de uzaya gidecek coin bulmak lazım 50 küsur coin içinde bin TL yatirsan bir anda yüz bin TL kazanabilirsin ertesi gün hepsi gidebilir o yüzden coin alırken kaybettiğinde önemsemeyecegin para ile gireceksin kazı kazan misali

Coin mi alıp satmak istiyorsun ben de merak ediyorum aslında bilen bili varsa ben de öğrenebilirim benim bildiğim Türkiye'de iki şirket var BTC Türk ve Thodex diye cep telefonu uygulaması da var Thodex'in geçenlerde Vakıfbank ile anlaşma yapmışlar 7/24 havale yapılması için bir diğer şirket Binance tr var kriptolarda önce grafik okumayı öğrenmek lazım
Evet, zart diye girismenin anlami yok. Okuyup ogrenmek icinse binbir tane video var, makale var. Hisse senetleri bile daha az kirilgan.

Peki hangi isimlerin eğitim videolarını izlemeyi tavsiye edersiniz? Ben bu işe hemen yarın para yatırıp başlayım demiyorum zaten öğrenmek için gerekenleri yapıp ufak paralarla day trading şeklinde devam etmek istiyorum

Ya da şöyle diyeyim.

Temel analizle ne alınacağına karar verin.
Teknik analizle coini hangi fiyatlardan alacağınızı seçin.
Admirim katilirmisin bilmem ama su an bu piyasa gelecege donuklerden ziyade gundelikciler le dolu ,bu da analiz kasmayi zorlastiriyor.
Herhangi bir koinin ne vaadettigi ile ilgilenen kisi sayisi cok az ,onlarda genelde yatirim yapip blog yaziyor gibi .

Baya baya kumar, piyasaya surulen miktar ve defi durumuna bagli butce ayiriyorum ben.

Peki hangi isimlerin eğitim videolarını izlemeyi tavsiye edersiniz? Ben bu işe hemen yarın para yatırıp başlayım demiyorum zaten öğrenmek için gerekenleri yapıp ufak paralarla day trading şeklinde devam etmek istiyorum
Alp Işık Trde coinlerle ilgili en kapasiteli kişi o. Youtube kanalı var.

İsmail haklı ama herkes easy money var diye coinlere atladı son dönemde, tam kumara dönüştü.

Üst Alt