# Kris Boyd | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kris Boyd

İngilizler'in Kris Boyd iddiası

İngiliz basını Galatasaray'ın G.Rangers'ın forveti Kris Boyd'u transfer etmek istediğini yazdı.

Turkcell Süper Lig'de son haftalarda aldığı başarısız sonuçlarla dikkat çeken Galatasaray için İngiliz basını bir transfer iddiası ortaya attı.

NEWS OF THE WORLD'UN İDDİASI

İngiltere'de dünyaca konuşulan haberlere imza atan News of the World Gazetesi Galatasaray'ın Glasgow Rangers'ın forveti Kris Boyd'u transfer etmek istediğini yazdı. Sarı Kırmızılı ekibin Boyd için İskoç kulübüne 500 bin pound teklif ettiği iddia edilirken 26 yaşındaki forvete de haftalık 36 bin pound verileceği kaydedildi.

SÖZLEŞMESİ SEZON SONU BİTİYOR

Kris Boyd'un Rangers'taki sözleşmesi sezon sonu sona erecek.

2006 yılında Kilmarnock'tan G.Rangers'a transfer olan Kris Boyd son sezonlardaki başarısıyla göz kamaştırıyor. Boyd 2008-09 sezonunda 46 maçta 31 gol kaydetti.

Kral Spor Haberleri sitesi

Cevap: # Kris Boyd

Aslan'a Kris Boyd iddiası

İngiliz basını Galatasaray'ın G.Rangers'ın forveti Kris Boyd'u transfer etmek istediğini yazdı.

Turkcell Süper Lig'de son haftalarda aldığı başarısız sonuçlarla dikkat çeken Galatasaray için İngiliz basını bir transfer iddiası ortaya attı.

İngiltere'de dünyaca konuşulan haberlere imza atan News of the World Gazetesi Galatasaray'ın Glasgow Rangers'ın forveti Kris Boyd'u transfer etmek istediğini yazdı. Sarı Kırmızılı ekibin Boyd için İskoç kulübüne 500 bin pound teklif ettiği iddia edilirken 26 yaşındaki forvete de haftalık 36 bin pound verileceği kaydedildi.

Kris Boyd'un Rangers'taki sözleşmesi sezon sonu sona erecek.

2006 yılında Kilmarnock'tan G.Rangers'a transfer olan Kris Boyd son sezonlardaki başarısıyla göz kamaştırıyor. Boyd 2008-09 sezonunda 46 maçta 31 gol kaydetti.

Aslan'a Kris Boyd iddiası - Futbol- NTVSpor

Adamın stiline ve gollerine bakıyorum,abartısız sercana çok benziyor ancak son vuruşları çok daha iyi.Gol sonrası sevinçleri bile kopya sanki :) çok enteresan.

Şİmdi aklıma şu geliyor; acaba sercanı alamaz isek bu adamımı alacağız? zira stiller çok benzer ilginç şekilde..

Buda demek oluyorki reijkaardın şablonuna bu tarz bir adam gerek :)

adszltp.jpg

Bu kariyere sahip birini Glasgow 500.000 pounda neden satmak istesin ki acaba?

Kris Boyd'u bana sorun... sayısız kere izledim (Rangers'ın her maçını izlediğimi var sayarsanız...) Walter genelde şans vermiyor ama özellikle geçen sezon gol manyağıydı.. bu sezonda oynadığı çoğu maçta 1 yada 2 gol attı tam bir gol makinası... Alırsak dehşet olur bu fiyata bu kadar muhteşem bir golcü bulamayız... keşke alsak...

İskoç ligi tabi berbat bir lig düzey olarak, stadlar güzel olsada (Rangers - Celtic maçları dışında tabi, o maçı Real-Barça yada ManU-Chelsea'ye bile 50 kere tercih ederim...) ama Kris Boyd'un kaleyi sürekli tutturması önemli bir ayrıntı ve çok güçlü girişken bir forvet... çok isterim şahsen...

500.000 £ 'a veriyorsa Rangers, aramızda para toplayarak Galatasaray'a hediye edelim. Noël hediyesi. Bu ne yahu ? Boyd müthiş bir striker, bu adamı alırsak zaten bu yıl tüm yarıştığımız kupalar garanti olur. Ancak en az 3-4 Milyon £ isteyecektir Rangers.

Sene sonu sözleşmesi bitiyor Boyd'un,o kadar da şans tanınmıyormuş bu yıl zaten,baskı yaparsak,adam da bizi isterse bahsedilen rakamlara gelebilir bence.

3-4 Milyon Euro istiyorsa ne duruyor yönetim?

Bu adamı alsak durmadan konuşulan bitirici, hızlı forveti almış olacağız. Çok iyi bir golcü.

Ya 5 para etmez adam...Rangers'da şans bulamıyorsa bizde ne işi var. Tank gibi bir adam. Makukula'nın İskoçya şubesi.:D Baros'dan daha iyisi gelmediği sürece tüm forvet transferleri gereksizdir benim gözümde. Hedefleri büyük olan bir takımın forveti olamaz Boyd..

Ya 5 para etmez adam...Rangers'da şans bulamıyorsa bizde ne işi var. Tank gibi bir adam. Makukula'nın İskoçya şubesi.:D Baros'dan daha iyisi gelmediği sürece tüm forvet transferleri gereksizdir benim gözümde. Hedefleri büyük olan bir takımın forveti olamaz Boyd..

Şaka?

______Maç_Gol

2005-06 21 20

2006-07 44 26

2007-08 41 25

2008-09 46 31

2009-10 16 10

22 yaşından itibaren istatisikleri bunlar.

Kris Boyd çok iyi bir forvet ama sembolleşti artık Rangers'ta. Satmaları çok zor.

bende satılacağını sanmıyorum. hele ki bu fiyata kesinlikle bırakmazlar. ama gelirse büyük katkı sağlar.

Üst Alt